prezentatsiia_PA-ta-UB-2020
ОПП_маг_ПА_2020
ОПП_маг_ ПА 2021
OPP_bakalavr_PA_2023-2024
Студентський наукова студія “Державотворець”
Положення про кафедру публічного адміністрування та управління бізнесом
План роботи кафедри ПАтУБ 21-22 н.р.
План роботи кафедри ПАтУБ 22-23 н.р.
План роботи кафедри ПАтаУБ 2023/2024 н.р.
План роботи кафедри ПАтаУБ 2024/2025 н.р.
Звіт про роботу кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом у 2019-2020 н.р.
Звіт кафедри ПАтУБ за 2020 н.р.
Звіт про наукову роботу КПАУБ 2023
Кафедра публічного адміністрування та управління бізнесом — структурний підрозділ факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка, є однією з випускових кафедр факультету у підготовці висококваліфікованих фахівців освітніх рівнів бакалавр та магістр спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» освітньо-професійної програми «Публічне адміністрування та управління бізнесом» за денною та заочною формами навчання. 27 листопада 2019 року (протокол № 77/11) наказом ректора (№ 0-160 від 17 грудня 2019 р.) кафедру економіки та менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу з 01.01.2020 р. було перейменовано на кафедру публічного адміністрування та управління бізнесом.
Місія кафедри – якісна підготовка та організація освітнього процесу з врахуванням сучасних досягнень науки і практики за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» ОПП «Публічне адміністрування та управління бізнесом», що дасть можливість фахівцям зайняти належне місце в суспільстві і успішно працювати за фахом у розбудові України та впроваджувати прогресивні практики публічного управління та адміністрування на рівні окремих організацій, міст, регіонів та країни в цілому.
Публічне управління та адміністрування – це сфера, яка пов’язана з вирішенням стратегічних завдань державних органів, підприємств, установ та організацій з урахуванням комплексу зовнішніх і внутрішніх факторів впливу і тенденцій розвитку в конкретному середовищі, а також в певній галузі суспільного виробництва і держави в цілому.
Мета освітньої програми «Публічне адміністрування та управління бізнесом» – підготовка кваліфікованих та конкурентоздатних на ринку праці фахівців для державних інституцій, недержавних установ, органів публічної влади та місцевого самоврядування з високим рівнем професійної компетентності, щодо навичок взаємодії публічного та приватного секторів, які володітимуть вмінням розробляти та впроваджувати управлінські рішення; реалізовувати державну політику через залучення приватного сектору для вирішення суспільно значимих завдань з використанням відповідних інструментів та технологій.
Здобувачі вищої освіти освітньої програми «Публічне адміністрування та управління бізнесом»: володіють навичками розробки та впровадження управлінських рішень; вміють аналізувати державну політику та розробляти заходи для її реалізації; розуміють основні принципи та механізми впровадження реформ, а також механізми взаємодії держави, бізнесу та громадськості; знають структуру та особливості діяльності органів публічної влади на державному, регіональному та місцевому рівнях; вміють досліджувати, оцінювати та порівнювати вітчизняні та зарубіжні практики діяльності органів публічної влади у сфері електронного урядування з метою формування конкретних рекомендацій та пропозицій щодо розвитку держави; приймають активну участь в науковій діяльності, зокрема в кафедральній науковій студії «Державотворець».
У своїй діяльності кафедра керується чинним законодавством України, нормативно-правовими актами України, положеннями та принципами міжнародного права, Статутом Університету, Положенням про факультет, Правилами внутрішнього розпорядку, Колективним договором, наказами і розпорядженнями Ректора Університету, рішеннями Вченої ради Університету та Факультету управління фінансами та бізнесу, Положенням кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом.
Кафедра публічного адміністрування та управління бізнесом співпрацює із вітчизняними та зарубіжними партнерами. Структурний підрозділ демонструє здатність оперативно реагувати на стрімкі зміни кон’юнктури освітніх послуг, що дає можливість швидко запроваджувати нові спеціальності та спеціалізації, розробляти сучасні освітні програми, збільшувати кількість здобувачів вищої освіти, які навчаються за кошти юридичних та фізичних осіб, співпрацювати з організаціями та іншими стейкхолдерами щодо майбутнього стажування та працевлаштування студентів.
Кафедра активно розвивається, здійснює ефективні комунікації з чисельними соціальними інститутами України та зарубіжжя, керівними органами публічної сфери діяльності та бізнес-структурами. Налагоджена співпраця з партнерами у бізнесі та державними установами, зокрема з Міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях, Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською ОТГ, об’єднаними територіальними громадами Львівської області, комунальними закладами Львівщини, Львівським обласним та міським центром зайнятості а також представниками приватного бізнесу у Львівській області, для активного впровадження у навчальний процес екскурсій та тренінгів, в рамках яких студенти отримають професійні поради, ознайомлюються з практичним досвідом ведення бізнесу, прослухають навчальні курси та лекції професіоналів, які працюють у бізнесі багато років та мають практичний досвід.
Науково-педагогічними працівниками кафедри налагоджена співпраця з навчальними закладами України, Литви та Польщі. Науково-педагогічний склад кафедри щорічно бере активну участь у Міжнародних науково-практичних та симпозіумних конференціях, як в Україні, так і за кордоном із зарубіжними партнерами. Кафедра поглиблює напрацьовані досягнення, спрямовані на модернізацію навчально-матеріальної бази, активізацію роботи аспірантури, становлення та поглиблення діяльності міжнародної лабораторії з фінансово-економічних проблем державотворення і стратегіології розвитку території (спільно із Лодзьким університетом, факультет організації та управління, Польща).
Працівники кафедри працюють над удосконаленням нових знань в сфері публічного управління та адміністрування, управлінні проектами розвитку, питань щодо державно-приватного партнерства та співпраці органів публічної влади з інститутами громадянського суспільства та бізнесу. Робота працівників кафедра користується заслуженим авторитетом серед студентів.
У 2016 році кафедра успішно пройшла процедуру ліцензування на проведення освітньої діяльності за освітніми рівнями «бакалавр» та «магістр» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».
У 2018 році кафедрою публічного адміністрування та управління бізнесом успішно акредитовано освітню програму «Публічне управління та адміністрування» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».
2021 року кафедрою публічного адміністрування та управління бізнесом успішно акредитовано освітньо-професійну програму підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти «Публічне адміністрування та управління бізнесом» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».
Сьогодні навчальний процес на кафедрі забезпечують три доктори наук та 4 кандидати. Відсоток викладачів кафедри із науковими ступенями доктор/кандидат наук – 100% до загальної кількості викладачів кафедри.
Від моменту заснування кафедру очолював д.е.н., професор Карпінський Б. А.
З вересня 2017 року кафедру очолює д.е.н., доцент Комарницька Г.О.
Кафедра користується заслуженим авторитетом серед студентів.
Шановні роботодавці, представники підприємств, компаній, закладів, органів місцевого самоврядування та всі зацікавленні особи (стейкхолдери)!
З метою покращення освітнього процесу, формування якісного
професійно-орієнтованого освітнього простору та індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів вищої освіти в нашому ЗВО, запрошуємо Вас прийняти участь в обговоренні освітніх програм «Публічне адміністрування та управління бізнесом»!
Пропозиції та рекомендації щодо наповнення Освітньо-професійних програм, їх освітніх компонент можна надсилати на електронні адреси: hanna.komarnytska@lnu.edu.ua,kateryna.vaskivska@lnu.edu.ua, olena.reshota@lnu.edu.ua, pamb.dep.financial@lnu.edu.ua
Навчально- методичні публікації
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
Навчальний корпус факультету управління фінансами та бізнесу
79000, м. Львів, Україна
вул. Коперника, 3 (каб. 501-502)
тел.: (067) 3693289
email: pabm.dep.financial@lnu.edu.ua
МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :
До уваги абітурієнтів – магістрів!!!
-
-
Єдиний державний кваліфікаційний іспит зі ціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» на другому (магістерському) рівні вищої освіти (далі – ЄДКІ) є обов’язковим компонентом атестації здобувачів вищої освіти за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”. (Програма ЄДКІ)