Підвищення кваліфікації НПП кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом

06.06.2024 | 07:03

З 27 по 30 травня 2024 року д.е.н., професор, завідувачка кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом Ганна Комарницька, к.н.держ.упр., доцент Олена Решота, к.е.н., доцент Олена Герасименко взяли участь у навчанні на курсі “Громадянський діяч”, організованому Академією розвитку суспільства.

Цей курс був створений для засновників і працівників громадських організацій та благодійних фондів, активістів, волонтерів та інших громадських діячів.

Програма курсу охоплювала такі теми:

• Розвиток громадянського суспільства;
  • Побудова всебічно розвиненої громади та організації;
  • Ефективне управління громадськими проектами;
  • Збір коштів та фандрайзинг;
  • Адвокація та комунікація;
  • Лідерство та командна робота.

Учасники курсу отримали ґрунтовні знання та практичні навички, необхідні для успішної діяльності в якості громадського діяча. Отримали можливість обмінятися досвідом з іншими учасниками курсу. По закінченні навчання отримали сертифікати про проходження навчання.

Кафедра публічного адміністрування та управління бізнесом щиро дякує засновникам Академії розвитку суспільства за запрошення до участі у курсі “Громадянський діяч”.

Ми переконані, що знання та навички, отримані на цьому курсі, допоможуть нашим викладачам у їхній подальшій роботі з розвитку громадянського суспільства в Україні.