Новини

Стажування працівників кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики в Економічному Університеті у Кракові (Польща)

22.10.2020 | 20:37

З 14 вересня по 09 жовтня 2020 року д.е.н., доцент Шевчук Ірина Богданівна пройшла онлайн-стажування на базі Економічного Університету у Кракові (Польща).
Програма стажування «Нові та інноваційні методи викладання» включала три модулі:

Вступ. Мобільність в освіті.
Європейська та польська система вищої освіти.
Освіта та дослідження в перехідному періоді. Нові та інноваційні методи навчання.

Участь у міжнародному стажуванні – це хороша можливість для саморозвитку, оскільки дозволила не лише опанувати інноваційні підходи в організації навчального процесу у закладах вищої освіти Європи, а й інтегруватися в міжнародний освітній...

Читати »

Відкрита лекція з вибіркової загальноуніверситетської дисципліни «Бенчмаркінг та конкурентний моніторинг бізнесу»

20.10.2020 | 16:00

20 жовтня 2020 р. доцент кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Старух А.І. провела відкриту лекцію з вибіркової загальноуніверситетської дисципліни «Бенчмаркінг та конкурентний моніторинг бізнесу» на тему: «Ділова розвідка та промислове шпигунство».
На лекції розглянуто основні відмінності між діловою розвідкою та промисловим шпигунстом. А також як та з яких джерел можна отримати інформацію про конкурентів. Зосереджено увагу на OSINT-технологіях, сферах їх застосування та ролі відкритих джерел інформації у всіх сферах інформатизації суспільства.

Читати »

СТУДЕНТСЬКИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: “ПАРТНЕРСТВО І СПІВПРАЦЯ ВЛАДИ ТА БІЗНЕСУ ЯК НЕВІД’ЄМНА СКЛАДОВА ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВИ ТА СУСПІЛЬСТВА”

20.10.2020 | 10:15

В рамках заходів до Дня Університету кафедра публічного адміністрування та управління бізнесом і кафедра економіки та публічного управління факультету управління фінансами та бізнесу 15 жовтня 2020 року провели студентського круглий стіл на тему: “Партнерство і співпраця влади та бізнесу як невід’ємна складова діяльності держави та суспільства” У роботі круглого столу взяли участь професорсько-викладацький склад кафедр і студенти.
Метою студентського круглого столу на тему: “Партнерство і співпраця влади та бізнесу як невід’ємна складова діяльності держави та...

Читати »

«Обліково-аналітичні дослідження в період світової економічної кризи»

15.10.2020 | 15:47

До Дня Університету кафедра обліку, аналізу і контролю 15 жовтня 2020 року провела круглий стіл на тему: «Обліково-аналітичні дослідження в період світової економічної кризи». У роботі круглого столу взяли участь професорсько-викладацький склад і студенти кафедри.

Відкриття круглого столу розпочалося з привітань учасників і виступу в.о. завідувача кафедри професора Романіва Є.М. з доповіддю «Експертно-аналітичне дослідження вірогідності обліку і звітності у бізнесі».
                                  
Представлення результатів наукових досліджень доповідачів здійснювалося в онлайн-режимі з використанням...

Читати »

Круглий стіл на тему «Стратегія бенчмаркінгу»

15.10.2020 | 15:44

13 жовтня 2020 р. відбувся круглий стіл на тему «Стратегія бенчмаркінгу» за участі студентів та викладачів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики.
Метою круглого столу було визначення особливостей формування бенчмаркінгової стратегії. Учасниками було закцентовано увагу на необхідності аналізу основних показників діяльності підприємства-конкурента та застосування кращих його практик для ефективнішого ведення власного бізнесу.

Читати »