Новини

Студенти-фінансисти відвідали ДПС у Львівській області

16.09.2021 | 20:36

В рамках співпраці кафедри фінансового менеджменту з роботодавцями, студенти 4-го курсу освітньої програми “Фінанси, митна та податкова справа” разом з доц. Сич О.А. відвідали Державну податкову службу у Львівській області. Таким чином вони долучились до Дня відкритих дверей, який організувало управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу ГУ ДПС у Львівській області для студентів вищих навчальних закладів.
Під час зустрічі студенти отримали інформацію щодо напрямків роботи структурних підрозділів, їх основних завдань та функцій; організації проходження виробничої та переддипломної практик; порядку стажування...

Читати »

Опитування роботодавців та випускників

16.09.2021 | 20:32

Оголошення!
Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Львівського національного університету імені Івана Франка проводить опитування роботодавців та випускників.
Головною метою опитування є визначення основних тенденцій розвитку ринку праці сьогодні, вивчення якості наданої освіти випускникам та прогнозовані потреби у фахівцях, а також моніторинг працевлаштування випускників.
 
Перехід до анкети для РОБОТОДАВЦІВ за посиланням:
https://cutt.ly/PnweUXl
 
Перехід до анкети для ВИПУСКНИКІВ за посиланням:
https://cutt.ly/8nsBOCZ

Читати »

XX Міжнародний економічний форум

16.09.2021 | 19:44

16 вересня у  Львові стартував  ювілейний XX Міжнародний економічний форум. Участь у форумі взяли український бізнес, провідні міжнародні компанії, представники органів місцевого самоврядування, депутати, дипломати, представники торгових місій з-за кордону, експерти. Завідувачка кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом Ганна Комарницька відвідала форум для налагодження співпраці зі стейкхолдерами та обміном досвідом.
Адже основна мета кафедральної освітньо-професійної програми “Публічне адміністрування та управління бізнесом”,  це  – підготовка кваліфікованих та конкурентоздатних на ринку праці фахівців для державних інституцій, органів публічної влади та місцевого самоврядування з...

Читати »

Ознайомча лекція про можливості академічної мобільності для студентів

16.09.2021 | 18:36

14 вересня на факультеті управління фінансами та бізнесу було проведено ознайомчу лекцію для студентів про можливості академічної мобільності.
Студенти мали змогу поспілкуватися з координатором акад. моб. Голинським Юрієм Олеговичем, почути багато корисної та детальної інформації від координатора акад. моб. серед студентів Корж Марти та дізнатися про Еразмус+ “з перших уст” від студентки Боднар Роксолани.
Ми чекаємо ваших заявок на участь та обіцяємо “go to the extra mile” з кожним студентом.

Читати »

Welcome week – 2021. Лекція-зустріч «Інформаційні технології в бізнесі – місток між школою та професією своєї мрії»

16.09.2021 | 16:59

13 вересня 2021 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка стартував Welcome week – щорічний захід, в рамках якого першокурсники знайомляться зі структурою та діяльністю Університету, дізнаються про цікаві студентські ініціативи і, звичайно, спілкуються з представниками факультетів та підрозділів Львівського університету.
Серію таких міроприємств відвідали першокурсники освітньої програми «Інформаційні технології в бізнесі». 13 вересня вони мали можливість презентувати власні проєкти щодо бачення свого професійного становлення в результаті навчання за освітньою програмою «Інформаційні технології в бізнесі». 15 вересня – прослухали лекцію...

Читати »