Новини

Оголошення про відкриту пару

22.05.2024 | 10:55

23.05. 2024 року о 11:50 год  в 303 аудиторії відбудеться відкрита лекція доцента кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом Маліновської О.Я, з навчальної дисципліни Соціальна відповідальність держави та бізнесу на тему: Стратегічні напрями розвитку соціальної відповідальності бізнесу в Україні.

Читати »

Відбулася відкрита лекція завідувача кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики, професора Ірини ШЕВЧУК

22.05.2024 | 10:29

21 травня 2024 р. у змішаному форматі відбулася відкрита лекція завідувача кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики, професора Ірини ШЕВЧУК з дисципліни «Об’єктно-орієнтоване програмування» на тему «Потоки введення-виведення. Робота з файлами». На лекції були присутні студенти групи УФЕ-21с ОП «Інформаційні технології в бізнесі», професорсько-викладацький склад кафедри, декан факультету управління фінансами та бізнесу, доцент Андрій СТАСИШИН та члени Вченої ради факультету професор Ганна КОМАРНИЦЬКА, доцент Світлана ПРИЙМАК.
Під час лекції:

на конкретних прикладах було розглянуто особливості роботи з потоками та файлами в Java;
ознайомилися з...

Читати »

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ “ОБЛІК, АНАЛІЗ ТА ФІНАНСОВІ РОЗСЛІДУВАННЯ” У ГОСТЬОВІЙ ЛЕКЦІЇ

21.05.2024 | 23:54

17 травня 2024 року здобувачі вищої освіти спеціальності 071 “Облік і оподаткування” ОП “Облік, аналіз та фінансові розслідування” та викладачі кафедри обліку, аналізу і контролю д.е.н., проф. Петришин Л.П. та к.е.н., доц. Лобода Н.О. в рамках академічного співробітництва на запрощення кафедри обліку і оподаткування Миколаївського НАУ приєдналися до гостьової лекції на тему: “Система оподаткування в Україні” (лектор – Купчишина Ольга Анатоліївна, Заступниця начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області, к.е.н.), яка проходила в режимі он-лайн із використанням платформи Zoom.
  
Під час...

Читати »

Результати виконання здобувачам ОП «Облік, аналіз та фінансові розслідування» ((група УФО-11с) ) індивідуальної роботи з дисципліни «Юридичне документування»

21.05.2024 | 23:21

Індивідуальна робота є однією з форм самостійної роботи студента, яка передбачає створення умов для повної реалізації його творчих можливостей і застосування набутих знань на практиці. В якості виконання індивідуальної роботи при вивченні дисципліни «Юридичне документування» (лектор- д.е.н.,доц.Л.П. Петришин ) здобувачам ОП «Облік, аналіз та фінансові розслідування» першого(бакалаврського) рівня рекомендовано переглянути освітній серіал на платформі «Дія.Освіта» і пройти тест.
Переглянувши серіал, студенти дізналися, що таке електронний підпис, чому він корисний, як його отримати, які бувають електронні підписи та як ним користуватись;...

Читати »

ПРОГРЕСИЛЬНІ ОСТРІВЦІ: тренінг для координаторів

21.05.2024 | 12:04

18 травня у Львові відбувся тренінг для координаторів Острівців Прогресильності за підтримки фонду ім. Фрідріха Еберта. Координатор Острівця Прогресильних Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор економічних наук, професор, завідувачка кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом Ганна Комарницька взяла участь у цьому заході.

Офлайн заходи ГО «Прогресильні» надихають на нові звершення, про що свідчить зростаюча кількість Острівців Прогресильності у різних закладах освіти. Від початку ініціативи їх вже налічується понад 50 по всій Україні. Маштабування проєкту потребує якісного наповнення, а координатори –...

Читати »