Новини

Безбарʼєрна грамотність – курс на Дія.Цифрова освіта

21.06.2024 | 14:48

20.06.2024 р. доцент кафедри цифрової економіки та бізнес аналітики Олег ЯРЕМА отримав сертифікат за успішне проходження освітнього серіалу «Безбарʼєрна грамотність».
Про що курс?

що таке безбар’єрність
що саме спричиняє бар’єри
кого стосується безбар’єрність
чому варто уникати стереотипів та упереджень
чи готові українці долати бар’єри
чому ми як суспільство потребуємо безбар’єрності
чому безбар’єрність — це спільна справа

Безбар’єрна грамотність передбачає:
 – розвиток та використання мультимедійних технологій, які забезпечують доступність інформації для всіх;
 – передбачає усунення соціальних та культурних бар’єрів, які можуть перешкоджати доступу до освіти та інформації.
Освітній серіал Міністерства цифрової трансформації України...

Читати »

Науковий семінар кафедри фінансового менеджменту «Модернізація фінансової системи України: післявоєнне відновлення»

16.06.2024 | 23:34

14 червня 2024 р. на кафедрі фінансового менеджменту відбувся науковий семінар «Модернізація фінансової системи України: післявоєнне відновлення».  Захід проведено у форматі дискусії в межах наукової теми кафедри «Модернізація фінансової системи України: тенденції та пріоритети» (науковий керівник д.е.н., проф. Ситник Н.С., номер державної реєстрації 0121U110244, термін виконання 2021-2025 рр.). Семінар було присвячено обговоренню напрямів реалізації нової Стратегії розвитку фінансового сектору України на шляху до перемоги. У своїх виступах учасники наукового семінару акцентували увагу на стратегічних ініціативах, які сприятимуть відновленню національної економіки...

Читати »

Науково-педагогічні працівники кафедри публічного адміністрування взяли участь у науково-методичній конференції «Дисертація: підготовка та організація захисту»

15.06.2024 | 09:07

 
 
14 червня 2024 року завідувачка кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка, д.е.н., проф., гарант ОНП “Публічне управління та адміністрування” Ганна Комарницька, к.держ.упр., доц. Олена Решота та к.держ.упр., доц. Галина Дзяна взяли участь у відкритій науково-методичній конференції «Дисертація: підготовка та організація захисту».
До участі в конференції були запрошені науково-педагогічні працівники, наукові керівники, гаранти та здобувачі освітньо-наукових програм за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти з метою підвищення рівня обізнаності про ключові методологічні...

Читати »

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ОБЛІКУ, АНАЛІЗУ І КОНТРОЛЮ У IV ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ СУДОВИХ ЕКСПЕРТІВ

11.06.2024 | 23:37

За підтримки Міністерства юстиції України 7 червня 2024 року у Львові пройшов IV Всеукраїнський форум судових експертів “Судово-експертна діяльність: збереження наукового та кадрового потенціалу в умовах воєнного стану”. Учасниками форуму стали представники влади та судді, почесний консул Литовської Республіки, судові експерти, адвокати, представники науково-дослідних інститутів, НАБУ, ДБР та інші.
Основна мета форуму – проведення аналізу перспектив розвитку судово-експертної діяльності та підготовки і підтримки кадрів в умовах правового режиму воєнного стану.
З привітальними словами до учасників форуму звернувся директор Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових...

Читати »