Новини

Участь доцента кафедри обліку, аналізу і контролю Лободи Н.О. в курсі професійного розвитку педагогічних працівників “ВДОСКОНАЛЕННЯ ВИКЛАДАЦЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ”

03.07.2022 | 16:17

Доцент кафедри обліку, аналізу і контролю ФУФБ ЛНУ імені Івана Франка Наталія Лобода в рамках підвищення кваліфікації успішно пройшла курс професійного розвитку педагогічних працівників “ВДОСКОНАЛЕННЯ ВИКЛАДАЦЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ“, який був проведений ЛНУ ім. І. Франка.
Мета курсу – вдосконалення викладацької майстерності, шляхом впровадження методів активного навчання, розвитку навичок змішаного навчання і використання інформаційних технологій.

Курс тривав протягом січня – червня 2022 року та складався з 5 модулів (6 Кредитів, 180 год.):

Модуль 1 «Система вищої освіти України. Академічна доброчесність»
Модуль 2 «SoftSkills компетенції викладача вищої освіти»
Модуль...

Читати »

Завершилась ІІ Літня школа «Ревіталізація міст – досвід ЄС для України» на факультеті управління фінансами та бізнесу

28.06.2022 | 21:32

27 червня 2022 року завершилась ІІ Літня школа «Ревіталізація міст – досвід ЄС для України», яка упродовж тижня відбувалася на факультеті управління фінансами та бізнесу. Захід реалізовували в рамках Модуля Жана Моне програми Еразмус+ за підтримки ЄС  (Urban Revitalization – the EU experience for Ukraine 620957-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE). Навчання в школі модерували доцентки кафедри фінансового менеджменту Ольга Сич та Віра Круглякова.
У вітальному слові декан факультету управління фінансами та бізнесу ЛНУ ім. Івана Франка Андрій Стасишин звернув увагу на зростання актуальності тематики Літньої школи...

Читати »

Атестація бакалаврів ОП Публічне адміністрування та управління бізнесом

28.06.2022 | 11:17

Ось і непомітно промайнули  чотири роки навчання бакалаврів освітньої програми  Публічне адміністрування та управління бізнесом. Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом факультету управління фінансами та бізнесу  Львівського національного університету ім. Івана Франка успішно склали атестаційні іспити.
Результати атестації оцінив Голова Державної екзаменаційної комісії  Коваль Ярослав Богданович, начальник Міжрегіонального управління Національного агенства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях  та члени комісії.
З одного боку — це  було чотири року корисних знайомств, протягом яких ви  отримали можливість...

Читати »

Участь доцента кафедри обліку, аналізу і контролю Петришин Л.П. у Міжнародному «Міжнародна освітня співпраця як приклад розвитку професійної майстерності фахівця» науково-педагогічному онлайн-семінарі

26.06.2022 | 21:47

23 червня 2022 року доцент кафедри обліку, аналізу і контролю Людмила Петришин прийняла участь у Міжнародному науково-педагогічному онлайн-семінарі для науково-педагогічних, педагогічних працівників, аспірантів, студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти на тему: «Міжнародна освітня співпраця як приклад розвитку професійної майстерності фахівця» в рамках підвищення кваліфікації як складової навчання впродовж життя, який проводився на базі Вищої Школи Агробізнесу в Ломжі (Польща).

Найкращі спікери Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży (Polska) та учасники із закладів вищої освіти України...

Читати »

Завершення міжнародної програми підвищення кваліфікації «English-language Academic Communication» / «Англомовна академічна комунікація»

23.06.2022 | 10:51

21 червня 2022 року в Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася Урочиста академія з нагоди завершення міжнародної програми підвищення кваліфікації «English-language Academic Communication» / «Англомовна академічна комунікація» для науково-педагогічних працівників та адміністрації закладів вищої освіти. Реалізував програму Центр англомовної академічної та крос-культурної комунікації Львівського університету.
Як підсумок кількох місяців навчання, виконання домашніх завдань, спілкування з викладачами та однокурсниками, учасники програми отримали сертифікати про успішне завершення програми та підвищення кваліфікації.
В тому числі, сертифікат отримала доцент кафедри публічного адміністрування...

Читати »