Новини

Державотворець в дії

14.07.2024 | 10:30

6 липня 2024 року в Києві відбувся Всеукраїнський молодіжний форум “Державотворець: молодь у відновленні держави”, який об’єднав понад 500 молодих лідерів з усієї України.
Щороку до цього заходу доєднюються представники кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Цього року серед учасників були й випускники кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом Марія Кормило, Надія Боднарук, Христина Очич та аспірантка кафедри Марія Устименко. Вони активно долучилися до обговорення важливих питань розвитку країни.

На форумі...

Читати »

Міжнародне стажування доцента Ірини БОРЩУК на тему: «Неформальна освіта та академічна доброчесність у підготовці бакалаврів та магістрів в країнах Європейського Союзу та Україні» (Люблін, Республіка Польща)

29.06.2024 | 17:44

12-21 червня 2024 р. доцент кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Ірина БОРЩУК брала участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації (вебінарі) на тему: «Неформальна освіта та академічна доброчесність у підготовці бакалаврів та магістрів в країнах Європейського Союзу та Україні» (Люблін, Республіка Польща). Організатором міжнародного підвищення кваліфікації є Науково-дослідний Інститут Люблінського науково-технологічного парку (Instytut Badawczo-Rozwojowy Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznogo, Lublin, Republic of Poland) та ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян» (IESF). Навчальне навантаження міжнародного підвищення кваліфікації становило 1,5 кредити ЄКТС (45 години).
Під час міжнародного...

Читати »

Членство в ГО “Прогресильні”

29.06.2024 | 10:43

У травні 2024 року викладачка кафедри цифрової економіки та бізнес аналітики Оксана ВАСЬКІВ долучилася до громадської організації «Прогресильні» (сертифікат №0660/2024), яка є спільнотою освітян, науковців, громадських діячів, студентів, активних громадян, що створює нову якість освіти в Україні.
«Прогресильрні» у співпраці з Благодійним Фондом Порошенка, Справою Громад та Братами по Зброї здійснюють допомогу армії на постійній основі, а саме організований крайній збір на пристрої «Ванільний Цукорок», до якого долучилася Оксана Васьків. Пристрої «Ванільний Цукорок» представляють собою маленькі коробочки з двома антенами, що...

Читати »

Міжнародне науково-педагогічне стажування викладачів кафедри обліку, аналізу та контролю на тему: “Інновації в освіті. інноваційні технології викладання фахових дисциплін”

27.06.2024 | 23:25

Протягом червня-вересня 2023 року Лобода Н.О. к.е.н., доцент кафедри обліку, аналізу і контролю факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка пройшла Міжнародне науково-педагогічне стажування «Інновації в освіті. інноваційні технології викладання фахових дисциплін» (“Innovations in education. Innovative technologies for teaching professional disciplines”) м. Катовіце, Республіка Польща, Akademia Śląska.
Метою науково-педагогічного стажування було підвищення кваліфікації учасників стажування, оновлення їх теоретичних і практичних знань у зв’язку з підвищенням вимог до рівня кваліфікації та необхідності оволодіння сучасними методами вирішення професійних завдань...

Читати »

Атестація здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньої програми “Публічне адміністрування та управління бізнесом”

24.06.2024 | 20:23

Протягом  червня 2024 року на кафедрі публічного адміністрування та управління бізнесом факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка відбувалася атестація випускників бакалаврської програми “Публічне адміністрування та управління бізнесом” спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування” для денної та заочної форм навчання. Здобувачі вищої освіти ОПП «Публічне адміністрування та управління бізнесом» успішно склали атестаційний кваліфікаційний іспит та захистили кваліфікаційні (бакалаврські) роботи.
На захисті були присутні голова Державної екзаменаційної комісії (ДЕК) Столярчук Максим Леонідович, начальник управління з питань цифрового розвитку...

Читати »