Новини

Онлайн-захист курсових робіт на кафедрі цифрової економіки та бізнес-аналітики з навчальної дисципліни «Об’єктно-орієнтоване програмування»

29.05.2020 | 21:54

Традиційним вже є захист на платформі ZOOM курсових робіт студентами, що навчаються на освітній програмі «Інформаційні технології в бізнесі». 28 травня 2020 р. такий захист мали студенти 2-го курсу з навчальної дисципліни «Об’єктно-орієнтоване програмування».
Вітаємо доповідачів із успішним захистом!
 

 

Читати »

Участь у вебінарі-презентації курсу «Управління проєктами» (Програма MBA) на тему «Планування часу»

27.05.2020 | 07:43

26 травня 2020 р. доцент кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики к.е.н. Старух Анна побувала на вебінарі-презентації курсу «Управління проєктами» (Програма MBA) на тему «Планування часу», який відбувся на платформі zoom. Розглядалося питання ефективного використання сучасних підходів та інструментів проектного менеджменту (Project Management) для генерації ефективних рішень. Увагу учасників було сфокусовано на плануванні часу, як невід’ємного компоненту проєктного менеджменту.

Читати »

Онлайн-захист курсових робіт на кафедрі цифрової економіки та бізнес-аналітики з навчальної дисципліни «Проектування та адміністрування БД і СД»

26.05.2020 | 22:35

26 травня 2020 р. дистанційно на платформі ZOOM відбувся успішний захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Проектування та адміністрування БД і СД» студентами 3-го курсу, що навчаються на освітній програмі «Інформаційні технології в бізнесі».
Наукові керівники: к.ф.-м.н., доц.  Депутат Б.Я. та к.е.н Ярема О.Р.
Відбулося цікаве та змістовне обговорення результатів та якості виконання курсових робіт завідувачем кафедри д.е.н., доц. Шевчук І.Б. та членами комісії: к.ф.-м.н., доц. Мищишином О.Я., к.е.н., доц. Стадник Ю.А., к.ф.-м.н., доц. Задорожною А.В. Результати захисту показали, що студенти не...

Читати »

23.05.2020 | 00:20

20 травня 2020 р. розпочав свою роботу МОДУЛЬ 1 онлайн сертифікатної програми “Доказова публічна політика: кращі практики ЄС”. Із першими онлайн-лекціями на платформі ZOOM виступили к.пол.н., доц. Калитчак Роман Григорович і д.ю.н., проф. Микієвич Михайло Миколайович (модераторами заходу виступили к.ю.н., доц. Головко-Гавришева Оксана Ігорівна та Зеленко Василь Анатолійович). Серед слухачів були представники із різних ВНЗ та ГО із Дніпра, Києва, Харкова, Львова, Кременця та інших міст України.
Головною метою даної програми є ознайомлення слухачів із європейськими стандартами формування і реалізації публічної...

Читати »