Новини

Участь викладачів кафедри у публічній дискусії «Досягнення України в Східному партнерстві та плани на майбутнє»

23.01.2021 | 13:09

22 січня 2021р. викладачі кафедри економіки та публічного управління (доц. Капленко Г.В., доц. Пак Н.Т., доц. Пікулик О.І.) взяли участь у публічній дискусії «Досягнення України в Східному партнерстві та плани на майбутнє» (в онлайн-форматі на платформі Zoom).
Модератором публічної дискусії була Ірина Сушко (виконавчий директор «Європа без бар’єрів», РГ1 УНП). Під час заходу був презентований моніторинговий звіт Української національної платформи ФГС СхП «Поступ України у виконанні двадцяти досягнень Східного партнерства до 2020 року» (доповідач  Геннадій Максак, керівник Ради зовнішньої політики «Українська...

Читати »

ФОРМАЛЬНА ТА НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА: ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ

24.12.2020 | 10:57

Карантинні обмеження та сучасні тенденції  в освіті обумовлюють ряд викликів, що стоять перед освітньою галуззю. Є три важливі речі в освітній галузі, які вносять корективи щодо набуття професійних компетенцій як для професорсько-викладацького складу так і для здобувачів вищої освіти.
Перша  важлива річ, це – трансформація поняття «освіта» як така та її функції. Друга важлива річ, – це глобалізація та її вплив на освітню галузь. І третя важлива річ – це вплив інформаційних технологій, яка не лише докорінно змінила спосіб життя людей...

Читати »

Відбувся студентський круглий стіл на тему «Фінансово-економічні аспекти реалізації митної політики України»

18.12.2020 | 16:08

16 грудня 2020 р. відбувся студентський круглий стіл на тему «Фінансово-економічні аспекти реалізації митної політики України», організований Науково-практичним гуртком митної справи (кафедра фінансового менеджменту, керівник – доц. Голинський Ю. О.).

Студентами було підготовано низку цікавих науково-практичних доповідей. Зокрема, щодо розвитку митної справи в умовах пандемії COVID-19, реформування митних органів, а також фіскального потенціалу митних платежів.
Учасники мали змогу обговорити вплив реформування митних органів на зовнішню торгівлю України, перспективи застосування в Україні зарубіжного досвіду митно-тарифного регулювання, а також інші сучасні тенденції і перспективи...

Читати »

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ОБЛІКУ, АНАЛІЗУ І КОНТРОЛЮ У НАВЧАЛЬНИХ ВЕБІНАРАХ З МЕТОЮ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

15.12.2020 | 22:20

Запровадження змін в освіті значною мірою залежить від професійної підготовки освітян та усвідомленості ними своєї ролі в освітньому процесі. Для реалізації педагогічного управління сучасний викладач повинен бути переконаним прихильником самоосвіти і постійно підвищувати свою кваліфікацію, шляхом стажування та участі у семінарах, практикумах, тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо.
З цією метою викладачі кафедри обліку аналізу і контролю ФУФБ Людмила Петришин і Наталія Лобода протягом навчального семестру прийняли участь у навчальних вебінарах, зокрема:
1.Webinar NAQA-StrikePlagiarism.com/ 8.10.2020р. – організований НАЗЯВО (Національним агентством із забезпечення якості вищої...

Читати »

Лекція «Управління бізнесом з використанням сучасних комунікацій з клієнтом» (з циклу лекцій, які читаються в Ягелонському університеті (м. Краків)

14.12.2020 | 11:49

9 грудня 2020 року відбулася лекція на тему «Управління бізнесом з використанням сучасних комунікацій з клієнтом», яку читала працівник фірми Farnell Electronics . Дана лекція входить до циклу лекцій, що читаються в Ягелонському університеті (м. Краків). До участі були залучені студенти третього курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування», а також викладацький склад кафедри. Головним завданням було ширше ознайомити студенів з поняттям комунікацій з клієнтами з практичної точки зору.
Обговорювалися питання цифрового маркетингу, Inbound Marketing, створення стратегії...

Читати »