Новини

Участь студентів-обліковців (група УФО-11с) у кар’єрній онлайн-програмі EY Campus

04.06.2021 | 11:53

Студенти – першокурсники освітньої програми «Облік, аналіз та фінансові розслідування» група УФО-11с Владислав Крохмальний та Віталій Білецький за рекомендацією лектора Людмили Петришин в рамках вивчення курсу «Вступ до фаху», де однією із тем для розгляду є «Кар’єрний розвиток і процес пошуку роботи» прийняли участь у програмі EY Campus.

👨‍🎓📖👩‍🎓EY Campus – кар’єрна онлайн – програма для студентів початкових курсів, яка організована компанією Ernst & Young Global Limited (відома як EY) — це одна з найбільших у світі міжнародних компаній, що...

Читати »

Просто про складне “Що таке Гроші і хто такі Банкіри?”

03.06.2021 | 21:20

4 (7), 2021
Слобода Лариса Ярославівна
кандидат економічних наук
доцент кафедри фінансового менеджменту
 

Я пропоную Вам невеличку мандрівку у пізнання справжньої суті грошей та розуміння хто такі банкіри – люди, які безпосередньо причетні до створення, збереження, розподілу та перерозподілу грошей у світі.
Звичайно в сучасні часи турбулентності всі ми чуємо про фінансову кризу, нестачу грошей, безробіття, соціальну нерівність, переживання з приводу нестачі благ та погіршення якості життя, і свідомо замислюємося над тим, чому у нас саме так. А поміж тим є люди, що стають багатшими...

Читати »

Захист виробничої практики студентами, які навчаються за освітньою програмою «Фінанси, митна та податкова справа»

03.06.2021 | 21:06

1 червня 2021 року відбувся захист виробничої практики студентами четвертого курсу освітнього ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньою програмою «Фінанси, митна та податкова справа». Студенти проходили виробничу практику в органах Державної податкової служби України, Державної митної служби, фінансових управліннях, бюджетних установах, підприємствах, банківських установах, страхових компаніях.
Виробнича практика є невід’ємною складовою частиною процесу підготовки бакалаврів. Метою проходження виробничої практики є поглиблення та закріплення одержаних теоретичних знань та набуття навичок практичної роботи зі спеціальності.
Під час проходження виробничої практики студенти ознайомилися з особливостями...

Читати »

Онлайн-захист виробничої практики студентами освітньої програми «Інформаційні технології в бізнесі»

02.06.2021 | 19:38

Виробнича практика є важливим засобом підвищення підготовки висококваліфікованих спеціалістів, що спроможні творчо застосувати у практичній діяльності новітні досягнення науки і техніки.
01 червня 2021 року на кафедрі цифрової економіки та бізнес-аналітики відбувся захист виробничої практики студентами 4-го курсу (група УФЕ-41с), які навчаються за освітньою програмою «Інформаційні технології в бізнесі».
Студенти, проходячи практику на державних підприємствах, органах місцевого самоврядування, приватних фірмах, ІТ-компаніях, комерційних банках, опанували спеціальні компетенції, необхідні для висококваліфікованого спеціаліста та набули практичного досвіду щодо застосування інформаційних технологій у бізнесі.
Виробнича практика стала...

Читати »

Завершальний етап залікової сесії у студентів ІІ-ІІІ курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»

30.05.2021 | 22:28

24-28 травня завершальним етапом залікової сесії у студентів другого та третього курсів став захист курсової роботи з фінансово-економічних дисциплін та, відповідно, з дисциплін професійної та практичної підготовки. Загалом, виконуючи курсові роботи студенти мають змогу набути професійних компетентностей, як от розуміння та здатність до критичного осмислення основ  фінансів, банківської справи та страхування, закономірностей функціонування та розвитку фінансових систем; здатність опановувати та усвідомлювати інформацію щодо сучасного стану і тенденцій розвитку цих систем (державні фінанси, у т.ч. бюджетна та податкова системи, фінанси суб’єктів...

Читати »