Новини

Відкрита лекція доцента кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Олега ЯРЕМИ

30.05.2023 | 08:39

23 травня 2023 року відбулась відкрита лекція Яреми Олега Романовича, доцента кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики на тему: «Інтернет-реклама та правові аспекти регулювання відносин у соціальних мережах».
Лекція проводилась для студентів 2 курсу групи УФЕ-21с спеціальності 051 «Економіка» ОП «Інформаційні технології в бізнесі». Також до лекції долучились студенти 1-го курсу групи УФЕ-11с.
До обговорення лекції долучились викладачі кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики, завідувач кафедри Шевчук І.Б. та декан факультету Стасишин А.В.
На лекції розглядались наступні питання:

Правове регулювання реклами. Зокрема законодавчі поняття реклами, принципи...

Читати »

ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВИКЛАДАЧА ЯК ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТА-ФІНАНСИСТА

28.05.2023 | 01:43

З 16 березня 2023 р. до 11 травня 2023 р.  науково-педагогічні  працівники кафедри фінансового менеджменту прийняли участь у  серії семінарів-тренінгів на тему: «Аналіз та візуалізація фінансово-економічних даних», організованого за сприяння Центру забезпечення якості освіти Львівського національного університету імені Івана Франка.
Модератором стажування виступила завідувачка кафедри проф. Наталія Ситник.
Спікером – доцент кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Орест Мищишин. 
Цикл семінарів-тренінгів програми стажування включав  семінари-тренінги по 8 темах:
Тема 1. Математичне моделювання фінансово-економічних процесів. Фінансово-економічний аналіз системи освіти.
Тема 2. Інструменти аналізу та візуалізації фінансово-економічних даних. Типи...

Читати »

Студенти ОП “Інформаційні технології в бізнесі” в Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського

27.05.2023 | 15:47

26 травня 2023 року викладачі кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Шевчук І. Б., Васьків О. М. та Задорожна А. В. разом зі студентами спеціалізації «Інформаційні технології в бізнесі» відвідали Державний меморіальний музей Михайла Грушевського. Слід зазначити, що своє існування музей почав у роки Незалежності, коли з 2000 року він став відкритим для відвідувачів.
Виставкові зали музею присвячені практично всім етапам життя та творчій праці українського історика, громадського та політичного діяча,  Голови Центральної Ради УНР Михайла Грушевського. Особливий акцент зроблено на львівському періоді діяльності М. Грушевського (1894 – 1914 рр.).
У...

Читати »

«Жінки на війні». Виховний захід для здобувачів першого (бакалаврського) рівня освіти ОП «Фінанси, митна та податкова справа» групи УФФ-22с

26.05.2023 | 23:56

26 травня 2023 року порадником групи УФФ-22с к.е.н., доцентом кафедри фінансового менеджменту Петик Л.О. та здобувачами першого (бакалаврського) рівня освіти ОП «Фінанси, митна та податкова справа» проведено виховний захід на тему «Жінки на війні».
24 лютого 2022 року, оговтавшись від вибухів та бомбардувань, тисячі українок стали символами спротиву повномасштабному вторгненню армії РФ. Опір українських жінок не обмежується цивільною сферою. Хтось із них боронить Україну ще з 2014 року, а хтось долучився до війська вже після 24 лютого 2022 року.
Українські жінки воюють...

Читати »

«Зродились ми великої години». Виховний захід для здобувачів першого (бакалаврського) рівня освіти ОП «Фінанси, митна та податкова справа» групи УФФ-32с

26.05.2023 | 23:50

Зродились ми великої години,
з пожеж війни і з полум’я вогнів –
плекав нас біль по втраті України,
кормив нас гніт і гнів на ворогів.
25 травня 2023 року порадником групи УФФ-32с к.е.н., доцентом кафедри фінансового менеджменту Петик Л.О. та здобувачами першого (бакалаврського) рівня освіти ОП «Фінанси, митна та податкова справа» проведено виховний захід на тему «Зродились ми великої години».
Гімн ОУН – Марш Українських Націоналістів, створеного на слова поета Олеся Бабія, затверджений Проводом Українських Націоналістів у 1932 р. Слова гімну ОУН, затвердженого майже століття...

Читати »