Новини

Виховний онлайн-захід для студентів групи УФЕ-41с ОП «Інформаційні технології в бізнесі» на тему: «Основні етапи українського державотворення»

28.09.2022 | 11:02

27 вересня 2022 р. до Дня Незалежності України доценти кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Задорожна А. В. та куратор групи УФЕ-41 Стадник Ю. А. провели виховний захід на тему: «Основні етапи українського державотворення».
Під час виховної години було розглянуто основні етапи формування української державності, історичні обставини та проблеми, які супроводжували державотворчі процеси в нашій країні.

Наголошено, що витоки формування української державності слід шукати ще в «сивій давнині» – перших століттях нашої ери, коли з’явилися перші державні утворення у Північному Причорномор’ї та Приазов’ї. У другій половині І тисячоліття...

Читати »

Участь студентів групи УФОМ-21с у виховному заході з нагоди Дня незалежності України

26.09.2022 | 22:13

26 вересня 2022 року порадником групи УФОМ-21с – доцентом Шевців Л.Ю. була проведена виховна година з нагоди Дня незалежності України.
Як і 31 рік тому, над Україною знову «нависла смертельна небезпека», знову джерелом цієї небезпеки є агресивна, неадекватна, злочинна російська імперія. Російські окупанти намагаються позбавити України найдорожчого – незалежності, суверенітету та життя українців.
                       
Хвилиною мовчання було вшановано світлу пам’ять, громадянську відвагу і самовідданість, силу духу, стійкість та героїчний подвиг...

Читати »

Участь викладачів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики у XI Міжнародному круглому столі «Інтеграція освіти, науки і бізнесу» (м. Запоріжжя)

23.09.2022 | 16:21

23 вересня 2022 р. завідувач кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка Ірина Шевчук взяла участь у роботі XI Міжнародного круглого столу «Інтеграція освіти,  науки і бізнесу».
Захід проходив на базі Запорізького національного університету та був організований задля обміну ідеями, реалізації бізнес-можливостей та створення спільних проєктів у сферах технологічного трансферу й інновацій.
Учасники круглого столу обговорили питання, що стосуються: проблем інтеграції освіти, науки і бізнесу; інституційно-інноваційних напрямів інтеграційних процесів; співпраці освіти, науки й...

Читати »

Участь викладачів кафедри фінансового менеджменту у IX Всеукраїнському Форумі Місцевого Самоврядування

23.09.2022 | 12:52

22 вересня 2022 року викладачі кафедри фінансового менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка доц. Дубик В.Я., доц. Західна О.Р., доц. Петик Л.О. та проф. Шушкова Ю.В. взяли участь у IX Всеукраїнському Форумі Місцевого Самоврядування.
Учасниками події були голови територіальних громад України та працівники органів місцевого самоврядування, представники Кабінету Міністрів України, народні депутати України, керівники міжнародних організацій, дипломатичних установ та громадського сектору.
Організатори та партнери форуму: City Institute/Інститут міста, Львівська міська рада, Hanns Seidel Stiftung Ukraine, Львівське РВ...

Читати »

ЗУСТРІЧ ПСИХОЛОГА ЗІ СТУДЕНТАМИ ГРУПИ УФО-11с

23.09.2022 | 12:18

21 вересня 2022 року відбулася зустріч студентів-першокурсників (УФО-11с) з практичним психологом, працівником психологічної служби ЛНУ ім. Івана Франка (https://www.facebook.com/psysluzhba.lnu) Незабитовською С.В., яка була організована заступником завідувача кафедри з виховної роботи і порадником групи УФО-11с доцентом кафедри обліку, аналізу і контролю Лободою Н.О.
Під час адаптаційного тренінгу трішки посміялися, познайомились з собою та іншими.  Також обговорювали різні питання, з якими найчастіше зустрічаються першокурсники, а саме: адаптація першокурсників до нового колективу, як допомогти зібрати себе до купи, налагодити ритм життя, боротися зі стресом...

Читати »