Державотворець в дії
6 липня 2024 року в Києві відбувся Всеукраїнський молодіжний форум “Державотворець: молодь у відновленні держави”, який об’єднав понад 500 молодих лідерів з усієї України.
Щороку до цього заходу доєднюються представники кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка.
Цього року серед учасників були й випускники кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом Марія Кормило, Надія Боднарук, Христина Очич та аспірантка кафедри Марія Устименко. Вони активно долучилися до обговорення важливих питань розвитку країни.
На форумі...
Читати »