Радо вітаємо Вас на сторінці факультету управління фінансами та бізнесу!

Створений у 2015 році факультет управління фінансами та бізнесу є структурним підрозділом Львівського національного університету імені Івана Франка, який позиціонується на ринку освітніх послуг як освітньо-науковий, інноваційний та культурно-просвітницький осередок, що здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців для сфери фінансів та бізнесу.

У Тор-10 рейтингу Forbes Ukraine-2020 щодо підготовки фахівців економічного профілю із 100 найкращих факультетів України факультет управління фінансами та бізнесу увійшов у першу десятку та посів шосте місце.

На факультеті Ви отримаєте грунтовну підготовку за освітніми програмами «Фінанси, митна та податкова справа», «Фінансовий менеджмент», «Інформаційні технології в бізнесі», «Облік, аналіз та фінансові розслідування», «Публічне адміністрування та управління бізнесом», «Управління персоналом в органах публічної влади та бізнес-структурах» та можливості для навчання, розвитку особистості, самореалізації та кар’єрного зростання.

Запрошуємо Вас приєднатися до студентської спільноти факультету управління фінансами та бізнесу!

З повагою,

декан факультету управління фінансами та бізнесу

Андрій Стасишин