Членство в ГО “Прогресильні”

29.06.2024 | 10:43

У травні 2024 року викладачка кафедри цифрової економіки та бізнес аналітики Оксана ВАСЬКІВ долучилася до громадської організації «Прогресильні» (сертифікат №0660/2024), яка є спільнотою освітян, науковців, громадських діячів, студентів, активних громадян, що створює нову якість освіти в Україні.

«Прогресильрні» у співпраці з Благодійним Фондом Порошенка, Справою Громад та Братами по Зброї здійснюють допомогу армії на постійній основі, а саме організований крайній збір на пристрої «Ванільний Цукорок», до якого долучилася Оксана Васьків. Пристрої «Ванільний Цукорок» представляють собою маленькі коробочки з двома антенами, що дають шанс вижити! Саме так та ніяк інакше. У випадку з «Ванільним Цукорком» йдеться про ворожі ФПВ та Ланцети, адже пристрій встигає попередити про наближення ворожого дрона. Це шанс. Шанс врятувати життя.

Такі пристрої потрібні на кожну машину, кожен бліндаж, кожній групі. Потреба – сотні тисяч!

Усі разом ми даємо шанс нашим військовим! Ми усі разом рятуємо якнайбільше наших захисників!

Це важливо. Це про порятунок.