Державотворець в дії
6 липня 2024 року в Києві відбувся Всеукраїнський молодіжний форум “Державотворець: молодь у відновленні держави”, який об’єднав понад 500 молодих лідерів з усієї України.
Щороку до цього заходу доєднюються представники кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка.
- Цього року серед учасників були й випускники кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом Марія Кормило, Надія Боднарук, Христина Очич та аспірантка кафедри Марія Устименко. Вони активно долучилися до обговорення важливих питань розвитку країни.
- На форумі вони мали змогу:
– послухати надихаючі виступи у стилі TEDx від успішних українців, зокрема представників органів державної влади, бізнесу та громадського сектору:
◦ Костянтин Кошеленко (заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації,) розповів про “Менеджмент у часи війни”,
◦ Михайло Винницький (заступник Міністра освіти і науки України) поділився своїми думками про роль університетів у майбутньому України,
◦ Олександр Ярема (Державний секретар Кабінету Міністрів України) виступив на тему “Як об’єднати українську молодь всередині та поза межами України”,
◦ Тарас Тополя (лідер гурту «Антитіла», військовослужбовець Сил територіальної оборони Збройних Сил України, волонтер) надихнув учасників форуму своєю промовою “Бути відповідальним: молодь на захисті України”;
– взяти участь у трьох панельних дискусіях, присвячених ролі молоді у відновленні держави:
«Державний сектор: навіщо та як молодь має долучатись до державних ініціатив»
• «Надійний тил: кого сьогодні потребує український бізнес?» - • «Об’єднуємо зусилля: можливості підтримки молоді від неурядових організацій»;
– познайомитися з однодумцями та розширити свою мережу контактів;
– дізнатися більше про національну програму “Державотворець”, яка спрямована на підтримку та розвиток молодіжного лідерства в Україні.
Участь представників кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом у форумі “Державотворець” демонструє їхню активну громадянську позицію та прагнення зробити свій внесок у розбудову України.