Кафедра фінансових технологій та консалтингу
- Про кафедру
- Співробітники
- Навчальні курси
- Викладацький розклад
- Методичні матеріали
- Дослідження
- Практики
- Новини
Про кафедру
Кафедра фінансових технологій та консалтингу є структурним підрозділом факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка з червня 2022 року. Робота кафедри скерована на формування наукової школи кафедри, вдосконалення методики викладання навчальних дисциплін, підвищення якості організації навчання студентів відповідно до основних напрямів діяльності Львівського національного університету імені Івана Франка факультету управління фінансами та бізнесу.
Завдання кафедри – формування висококваліфікованих фахівців фінансово-кредитної системи, готових до творчого пошуку, ґрунтовного аналізу фінансової діяльності підприємств, організацій та установ, нестандартного вирішення проблемних завдань у галузі фінансів та консалтингу.
Кафедра розробляє та забезпечує навчально-методичні та науково-методологічні засади сучасної вищої освіти для підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів освіти за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» (Освітньо-професійні програми: «Фінанси, банківська справа та страхування»).
Освітньо-професійна програма «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціальності 072 «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА, СТРАХУВАННЯ ТА ФОНДОВИЙ РИНОК», магістерський рівень
Відповідно до наказу ректора № 1293 від 04.04.2023 на базі кафедри фінансових технологій та консалтингу факультету управління фінансами та бізнесу проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Фінансова екосистема».
На конкурс надійшло 10 робіт з 5 закладів вищої освіти. За результатами рецензування студентських наукових робіт галузевою конкурсною комісією визначено переможців та номінатів конкурсу.
Рейтинговий список наукових робіт Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2022 навчальному році зі спеціалізації «Фінансова екосистема».
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:
Факультет управління фінансами та бізнесу
Кафедра фінансових технологій та консалтингу
вул. Миколи Коперника, 3
м. Львів, Україна, 79000
кафедра розміщена в каб. 405
Тел. (098) 450 14 19
e-mail: ftc.dep.financial@lnu.edu.ua
Facebook: Кафедра фінансових технологій та консалтингу – ФУФБ ЛНУ ім. Івана Франка
Співробітники
в.о. завідувача кафедриСІДЕЛЬНИК Олена Петрівна | в.о. завідувача кафедри |
професорВОВЧАК Ольга Дмитрівна | професор |
професорПШИК Богдан Іванович | професор |
доцентГРУДЗЕВИЧ Уляна Ярославівна | доцент |
доцентДРУГОВА Віра Теодорівна | доцент |
доцентЛАПІШКО Зоряна Ярославівна | доцент |
доцентТЯЖКОРОБ Ірина Володимирівна | доцент |
Навчальні курси
2 курс
3 курс
4 курс
5 курс
6 курс
Викладацький розклад
Методичні матеріали
Програма кваліфікаційного іспиту, галузь знань 07 «Управління та адміністрування» спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньо-професійні програми «Фінанси, банківська справа та страхування», «Банківська справа та фінансові технології» освітній ступінь бакалавр, денної/ заочної форми навчання
НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КОМПЛЕКС ДИСЦИПЛІН
«Анотації дисциплін вільного вибору циклу професійної та практичної підготовки (2024-2025 навчальний рік)».
Методична робота що викладається в межах ОПП
«Фінанси, банківська справа та страхування»
другого (магістерського) рівня вищої освіти для здобувачів із спеціальності
072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»
- ЗАВДАННЯ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТА І МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЇХ ВИКОНАННЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «Міжнародні розрахунки і валютні операції».
- МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПРАКТИЧНИХ ТА СЕМІНАРСЬКИХ ЗАНЯТЬ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «Біржовий інтернет-трейдинг».
- ЗАВДАННЯ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТА І МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЇХ ВИКОНАННЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «Біржовий інтернет-трейдинг».
- ЗАВДАННЯ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТА І МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЇХ ВИКОНАННЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «Стратегічне управління у сфері фінансів».
- ЗАВДАННЯ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТА І МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЇХ ВИКОНАННЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «Ринок фінансових послуг».
- ЗАВДАННЯ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТА І МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЇХ ВИКОНАННЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «Політика розвитку фінансового сектору».
Силабуси навчальних дисциплін що викладаються в межах ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» другого (магістерського) рівня вищої освіти для здобувачів із спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».
Основні дисципліни:
- «Банківський менеджмент»;
- «Інвестиційний банкінг»;
- «Методологія та організація наукових досліджень»;
- «Міжнародні розрахунки і валютні операції»;
- «Ризик-менеджмент в банку»;
- «Фінансовий комплаєнс»;
- «ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ»;
- «Управління фінансовими активами»;
- «Страховий менеджмент»;
- «СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ У СФЕРІ ФІНАНСІВ»;
- «РИНОК ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ».
Вибіркові дисципліни:
- «Актуарні розрахунки»;
- «Біржовий інтернет-трейдинг»;
- «Інвестиційний консалтинг»;
- «Кредитний аналіз»;
- «Маркетинг в банку»;
- «Управління інвестиційним портфелем»;
- «Управління ендавмент-фондами»;
- «Управління соціальними інвестиціями»;
- «Фінансове посередництво»;
- «Фінансова безпека банку»;
- «Технології продажу банківських продуктів»;
- «Рейтингова оцінка діяльності банків»;
- «Фінансові ринки та біржі»;
- «Фінансовий інжиніринг»;
- «Проектне фінансування»;
- «Факторинг»;
- «ПОЛІТИКА РОЗВИТКУ ФІНАНСОВОГО СЕКТОРУ»;
- «Управління конкурентоспроможністю банку»;
- «Оцінка застави банківських кредитів».
Дослідження
Конференція
Практики
Методичні рекомендації щодо проходження та захисту виробничої практики для студентів за галуззю знань 07 «Управління та адміністрування» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньо професійна програма «Фінанси, банківська справа та страхування», «Банківська справа та фінансові технології» освітнього ступеня бакалавр денної/ заочної форми навчання.виробнича практика 2022р._ct (1)
Методичні рекомендації щодо проходження та захисту виробничої практики для студентів за галуззю знань 07 «Управління та адміністрування» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» освітнього ступеня магістр денної та заочної форм навчання Методичка виробничої практики (зі спеціалізації)магістри 2023
Методичні рекомендації з виконання, оформлення та захисту кваліфікаційних робіт.
Новини
Участь студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» ОП «Інформаційні технології в бізнесі» в онлайн-тренінгах «Майстерня кар’єри. Design your future»
Упродовж вересня-грудня 2024 р. студенти групи УФЕ-21с першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Інформаційні технології в бізнесі» спеціальності 051 «Економіка» в рамках вивчення освітньої компоненти «Ринок праці та політика зайнятості в ІТ-сфері» (викладач Оксана ВАСЬКІВ) Христина ДАНИЛЬЧЕНКО, Валерія ЗУБАЧ та Ярослав ХВОСТЮК були учасниками тренінгів «Майстерня кар’єри», організованих Відділом кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом.
Учасники заходу прослухали серію лекцій від запрошених спікерів, які поділилися практичними порадами з планування кар’єрного шляху, розвитку soft skills та ефективного пошуку роботи, зокрема:
«Ефективна комунікація з...
Читати »Міжнародне підвищенні кваліфікації доцента кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Ірини БОРЩУК у Науково-дослідному Інституті Люблінського науково-технологічного парку
28.11.2024-18.12.2024 доцент кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Ірина БОРЩУК брала участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації (вебінарах) на тему: «Міжнародний досвід використання штучного інтелекту в освітньому процесі (Частина 1)» та «Трансфер освітніх технологій у підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії (PHD) в країнах Європейського Союзу та Україні»» (Люблін, Республіка Польща). Організатором міжнародного підвищення кваліфікації є Науково-дослідний Інститут Люблінського науково-технологічного парку (Instytut Badawczo-Rozwojowy Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznogo, Lublin, Republic of Poland) та ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян» (IESF). Навчальне навантаження міжнародного підвищення...
Читати »Тренінг від Острівці Прогресильності на тему «Шляхи до емоційної стресостійкості або Як ми можемо собі допомогти в складних обставинах»
18 грудня 2024 р. «Острівці Прогресильності» провели практичний тренінг на тему «Шляхи до емоційної стресостійкості або Як ми можемо собі допомогти в складних обставинах», що був організований на базі ЛДУФК ім. Івана Боберського, учасницею якого була викладачка кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка Оксана ВАСЬКІВ.
Спікерка події Уляна Беліченко – практичний психолог, викладач психології, музикотерапевт, арт-терапевт, травмотерапевт у методі SEE FAR CBT, тілесно-орієнтований терапевт BBM, спеціаліст із патопсихологічної діагностики.
У другій частині заходу...
Науково-методичний семінар кафедри цифрової економіки та бізнес аналітики на тему «Неформальна освіта та набуття Soft skills»
17 грудня 2024 р. проведено науково-методичний семінар кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка на тему: «Неформальна освіта та набуття Soft skills».
У рамках семінару обговорили:
як неформальна освіта здобувачів вищої освіти сприяє розвитку Soft skills;
причини і напрями неформального навчання;
форми і формати неформального навчання;
вплив цифрових технологій на навчання Soft skills;
інтерактивні онлайн-платформи, на яких здобувачів освіти найчастіше проходять курси;
порядок визнання у ЛНУ ім. Івана Франка результатів навчання, здобутих у неформальній освіті;
зміст доповнень до силабусів...