Кафедра державних та місцевих фінансів

  • Про кафедру
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад
  • Методичні матеріали
  • Дослідження
  • Новини

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО КАФЕДРУ ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ФІНАНСІВ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КАФЕДРИ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КАФЕДРУ ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ФІНАНСІВ

ПЛАН РОБОТИ КАФЕДРИ ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ФІНАНСІВ НА 2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ЗВІТ ПРО РОБОТУ КАФЕДРИ ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ФІНАНСІВ ЗА 2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ЗВІТ ПРО ПІДСУМКИ НАУКОВОЇ РОБОТИ КАФЕДРИ ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ФІНАНСІВ У 2016 р

ЗВІТ ПРО ПІДСУМКИ НАУКОВОЇ РОБОТИ КАФЕДРИ ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ФІНАНСІВ У 2017 р

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Співробітники

професорВАТАМАНЮК-ЗЕЛІНСЬКА УЛЯНА ЗЕНОВІЇВНАпрофесор
професорСИТНИК Наталія Степанівнапрофесор
професорЯРЕМА ЯРОСЛАВ РОМАНОВИЧпрофесор
доцентБЛАЩУК-ДЕВ’ЯТКІНА НАТАЛІЯ ЗІНОВІЇВНАдоцент
доцентБУГІЛЬ СВІТЛАНА ЯРОСЛАВІВНАдоцент
доцентГОЛИНСЬКИЙ ЮРІЙ ОЛЕГОВИЧдоцент
доцентГРИНЧИШИН ЯРОСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧдоцент
доцентДУБИК ВІКТОРІЯ ЯКІВНАдоцент
доцентЗАВАЛЬНИЦЬКА Надія Богданівнадоцент
доцентЗАХІДНА ОКСАНА РОМАНІВНАдоцент
доцентКЛЕПАНЧУК ОЛЬГА ЮРІЇВНАдоцент
доцентНАГОРНЮК Оксана Петрівнадоцент
доцентПЕТИК Любов Орестівнадоцент
доцентПОПОВИЧ Дарія Володимирівнадоцент
доцентСИЧ ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНАдоцент
доцентСМОЛІНСЬКА СОФІЯ ДМИТРІВНАдоцент
доцентТАТАРИН НАТАЛІЯ БОГДАНІВНАдоцент
доцентШУШКОВА ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНАдоцент
доцентЯСІНОВСЬКА ІРИНА ФАНТИНІВНАдоцент
асистентКРУГЛЯКОВА Віра Володимирівнаасистент

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

6 курс

Викладацький розкладМетодичні матеріали

Анотації навчальних дисциплін циклу професійної та практичної  підготовки за вибором, які вивчатимуться студентами на 2, 3, 5, 6 курсах у 2018-2019 н.р., викладання яких забезпечує професорсько-викладацький склад кафедри державних та місцевих фінансів 

Освітній ступінь: бакалавр

Освітній ступінь: магістр

 

Методичне забезпечення навчального процесу включає: програми та робочі програми навчальних дисциплін, конспекти лекцій, методичні вказівки щодо вивчення окремих тем навчальних дисциплін, завдання для проведення практичних/семінарських занять,  завдання та методичні вказівки для самостійної роботи та індивідуальної науково-дослідної роботи студента,  виконання контрольних і курсових робіт, комплексних контрольних завдань, тестових програм тощо.

 

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КОМПЛЕКС ДИСЦИПЛІН

 

Засоби діагностики для підготовки до державного екзамену з фахових дисциплін для студентів 4 курсу освітнього ступеня бакалавр (денна та заочна форми навчання):

Засоби діагностики для підготовки до державного екзамену зі спеціалізації для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» (денна та заочна форми навчання):

Дослідження

«Як навчитись грамотно управляти своїми коштами»

05.11.2018 | 18:53

До Всесвітнього дня заощаджень для студентів 2-го курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» (спеціалізації «Фінанси, митна та податкова справа») 30 жовтня було проведено лекцію-зустріч на тему «Як навчитись грамотно управляти своїми коштами». Власним досвідом ділилися Уляна П’ятак – начальник управління роздрібного бізнесу та Ольга Филипенко – hr-менеджер ПАТ АКБ «Львів».

Під час зустрічі спеціалісти ПАТ АКБ «Львів» розказували студентам про те, як правильно керувати власними коштами, планувати доходи та витрати, а також як заощаджувати і вміло розпоряджатися зекономленими грошима.
Уляна П’ятак...

Читати »

Зустріч Віталія Ломаковича (член Ради НБУ у 2014-2015 рр.) зі студентами Львівського університету

23.10.2018 | 20:29

«Банківська система – організм, який працює на економіку і, насамперед, для економіки» – такою була основна теза зустрічі члена Ради НБУ Віталія Ломаковича (у 2014-2015 рр.) зі студентами Львівського національного університету імені Івана Франка, що була організована факультетом управління фінансами та бізнесу 16 жовтня 2018 року.

Віталій Ломакович – випускник Львівського державного університету імені Івана Франка, засновник експертно-аналітичного центру «ОПТІМА» та Всеукраїнського благодійного фонду “Мрії збуваються”, член Ради Національного банку України (2014-2015 рр.) та співавтор монографії «Системна криза банківського сектору в...

Читати »

«Громадський бюджет Львова: як отримати 3 мільйони на свою ідею»

17.10.2018 | 23:07

17 жовтня 2018 р. на факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка у рамках Європейського тижня місцевої демократії відбувся науково-практичний семінар «Громадський бюджет Львова: як отримати 3 мільйони на свою ідею». Учасниками заходу стали представники відділу громадського партнерства Управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради – завідувач сектору громадських слухань Дзвенислава Челепіс, начальник відділу аналізу та планування Тарас Фриз, провідний спеціаліст сектору громадських слухань Зоряна Папіж, а також студенти факультету, які навчаються за спеціалізаціями «Фінанси, митна та...

Читати »

Запрошуємо на науково-практичний семінар «Громадський бюджет Львова: як отримати 3 мільйони на свою ідею»

16.10.2018 | 19:53

17 жовтня 2018 року
у рамках Європейського тижня місцевої демократії у м. Львові відбудеться зустріч представників громадської організації “Центр Громадянських ініціатив” із студентами факультету управління фінансами та бізнесу, що навчаються за спеціальністю
«Фінанси, банківська справа та страхування».
 
 
Тема науково-практичного семінару «Громадський бюджет Львова: як отримати 3 мільйони на свою ідею»
(місце проведення: вул. Медової печери 53, ауд. 319, початок о 10.10 год.)
Запрошуємо усіх бажаючих!

Читати »

Участь доцента кафедри держаних та місцевих фінансів Голинського Ю.О. у круглому столі «Легкість переміщення товарів через кордон: національний та регіональний виміри»

11.10.2018 | 14:58

11 жовтня 2018 року доцент кафедри держаних та місцевих фінансів факультету управління фінансами та бізнесу Голинський Ю.О. взяв участь у круглому столі «Легкість переміщення товарів через кордон: національний та регіональний виміри», який відбувся у Львівській торгово-промисловій палаті.

На заході обговорювались питання очікувань учасників ЗЕД від держави, оцінки роботи митниць в різних областях України та можливостей покращення їх роботи на регіональному рівні. В дискусії брали участь науковці, митні посередники, представники влади (ЛОДА), Львівської митниці ДФС (зокрема, Ігор Каламуняк, начальник управління організації митного...

Читати »