Кафедра державних та місцевих фінансів

  • Про кафедру
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад
  • Методичні матеріали
  • Дослідження
  • Новини

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО КАФЕДРУ ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ФІНАНСІВ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРО КАФЕДРУ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КАФЕДРУ ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ФІНАНСІВ

ПЛАН РОБОТИ КАФЕДРИ ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ФІНАНСІВ НА 2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ЗВІТ ПРО РОБОТУ КАФЕДРИ ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ФІНАНСІВ ЗА 2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ЗВІТ ПРО ПІДСУМКИ НАУКОВОЇ РОБОТИ КАФЕДРИ ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ФІНАНСІВ У 2016 р

ЗВІТ ПРО ПІДСУМКИ НАУКОВОЇ РОБОТИ КАФЕДРИ ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ФІНАНСІВ У 2017 р

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Співробітники

професорВАТАМАНЮК-ЗЕЛІНСЬКА УЛЯНА ЗЕНОВІЇВНАпрофесор
професорСИТНИК Наталія Степанівнапрофесор
професорЯРЕМА ЯРОСЛАВ РОМАНОВИЧпрофесор
доцентБЛАЩУК-ДЕВ’ЯТКІНА НАТАЛІЯ ЗІНОВІЇВНАдоцент
доцентБУГІЛЬ СВІТЛАНА ЯРОСЛАВІВНАдоцент
доцентГОЛИНСЬКИЙ ЮРІЙ ОЛЕГОВИЧдоцент
доцентГРИНЧИШИН ЯРОСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧдоцент
доцентДУБИК ВІКТОРІЯ ЯКІВНАдоцент
доцентЗАВАЛЬНИЦЬКА Надія Богданівнадоцент
доцентЗАХІДНА ОКСАНА РОМАНІВНАдоцент
доцентКЛЕПАНЧУК ОЛЬГА ЮРІЇВНАдоцент
доцентНАГОРНЮК Оксана Петрівнадоцент
доцентПЕТИК Любов Орестівнадоцент
доцентПОПОВИЧ Дарія Володимирівнадоцент
доцентСИЧ ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНАдоцент
доцентСМОЛІНСЬКА СОФІЯ ДМИТРІВНАдоцент
доцентТАТАРИН НАТАЛІЯ БОГДАНІВНАдоцент
доцентШУШКОВА ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНАдоцент
доцентЯСІНОВСЬКА ІРИНА ФАНТИНІВНАдоцент
асистентКРУГЛЯКОВА Віра Володимирівнаасистент

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

6 курс

Викладацький розкладМетодичні матеріали

Анотації навчальних дисциплін циклу професійної та практичної  підготовки за вибором, які вивчатимуться студентами на 2, 3, 5, 6 курсах у 2018-2019 н.р., викладання яких забезпечує професорсько-викладацький склад кафедри державних та місцевих фінансів 

Освітній ступінь: бакалавр

Освітній ступінь: магістр

 

Методичне забезпечення навчального процесу включає: програми та робочі програми навчальних дисциплін, конспекти лекцій, методичні вказівки щодо вивчення окремих тем навчальних дисциплін, завдання для проведення практичних/семінарських занять,  завдання та методичні вказівки для самостійної роботи та індивідуальної науково-дослідної роботи студента,  виконання контрольних і курсових робіт, комплексних контрольних завдань, тестових програм тощо.

 

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КОМПЛЕКС ДИСЦИПЛІН

 

НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

Методичні рекомендації до виконання, оформлення та захисту курсових робіт для студентів напряму підготовки «Фінанси і кредит» (бакалавр)

Методичні рекомендації до виконання, оформлення та захисту курсових робіт з блоку нормативних дисциплін циклу професійної та практичної підготовки (бакалавр)

Методичні рекомендації до виконання, оформлення та захисту курсових робіт з блоку нормативних дисциплін циклу професійної та практичної підготовки (спеціаліст, магістр)

Методичні рекомендації до виконання, оформлення та захисту курсових робіт за спеціалізованими програмами (магістр)

Методичні рекомендації щодо проходження та захисту виробничої практики (бакалавр)

Робоча програма та методичні рекомендації виробничої переддипломної практики (спеціаліст)

Методичні рекомендації щодо проходження та захисту виробничої (переддипломної) практики (магістр)

Методичні рекомендації з виконання, оформлення та захисту кваліфікаційних (магістерських) робіт

Засоби діагностики для підготовки до державного екзамену з фахових дисциплін для студентів 4 курсу освітнього ступеня бакалавр (денна та заочна форми навчання):

Засоби діагностики для підготовки до державного екзамену зі спеціалізації для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» (денна та заочна форми навчання):

Дослідження

“Роби, як ми”… або яким досвідом ділилися успішні бізнесмени

05.09.2018 | 23:51

У рамках святкування Дня підприємця України з молодими та перспективними підприємцями – студентами факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка – 4 вересня 2018 року зустрілися творець ТМ «Моршинська», Голова ради директорів агрохолдингу «МУККО» та голова ЛОДА у 2008-2010 роках Микола Кміть, співзасновник компанії SoftServe, Голова Благодійного фонду «Відкриті очі» Тарас Вервега, СЕО MBP Group та Спілки Українських Підприємців Соломія Марчук.

В.о. декана факультету доц. Стасишин Андрій Васильович привітав гостей, викладачів та студентів, котрі прийшли на зустріч...

Читати »

ЗУСТРІЧ З ВІДОМИМИ ПРЕДСТАВНИКАМИ БІЗНЕСУ «РОБИ, ЯК МИ»

03.09.2018 | 16:35

4 вересня 2018 року у рамках святкування Дня підприємництва у Львові факультет управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка та Спілка українських підприємців організовують зустріч з відомими представниками бізнесу «Роби, як ми».
Ділитимуться власними історіями успіху:
Тарас Вервега – співвласник SoftServe;
Микола Кміть – засновник ТМ Моршинська і ТМ Мукко;
Соломія Марчук – член ради директорів Спілки українських підприємців, CEO MBP Group.
Запрошуємо студентів та викладачів, зацікавлених в обговоренні питань розвитку бізнесу та покращення бізнес-середовища в Україні.
Зустріч відбудеться 4 вересня 2018 року о 13.30...

Читати »

Науковий семінар «Зворотна іпотека як ефективний фінансовий інструмент іпотечного ринку»

04.06.2018 | 18:54

31 травня на кафедрі державних та місцевих фінансів відбувся науковий семінар «Зворотна іпотека як ефективний фінансовий інструмент іпотечного ринку». Цього разу його учасниками стали наші першокурсники, які навчаються за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування».
Під час проведення заходу доцентом кафедри Дубом Андрієм Романовичем презентовано результати власних наукових досліджень (центр соціально-економічних досліджень CASE Україна) щодо використання порівняно нового інструменту фінансового ринку – зворотної іпотеки, за допомогою якого літні люди можуть отримати кошти від свого житла й надалі залишитись проживати в ньому...

Читати »

Зустріч із директором Департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації

29.05.2018 | 14:43

24 травня 2018 р. для студентів спеціалізації «Фінанси, митна та податкова справа» кафедрою державних та місцевих фінансів організовано зустріч із директором Департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації к.е.н. Филипівим Романом Степановичем. Тема доповіді “Сучасна Львівщина: політичний, фінансово-економічний та суспільний устрій” охоплювала питання сьогоднішнього економічного стану та стратегій розвитку Львівської області, а також стосувалась ключових аспектів підвищення конкурентоспроможності її адміністративно-територіальних одиниць.

 
Цікавими для обговорення були питання ключових напрямів роботи Департаменту у сфері економічного та регіонального розвитку, стратегічного планування, промислової політики...

Читати »

Зустріч студентів із представниками ПАТ «Кредобанк»

25.05.2018 | 00:51

24 травня 2018 року кафедрою державних та місцевих фінансів факультету управління фінансами та бізнесу  організовано зустріч студентів 4-6 курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з представниками ПАТ «Кредобанк».
Мета зустрічі – інформування студентів-випускників про можливості працевлаштування та залучення на роботу в Банк талановитих, успішних і перспективних молодих фахівців.
         Під час зустрічі працівники відділу підбору та адаптації персоналу ПАТ «Кредобанк» розказали студентам про програму працевлаштування Absolvent, про можливості студентів старших курсів почати працювати у даній програмі та побудувати кар’єру.
 

 
 

Читати »