ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

 

Освітній проєкт “Школа успішного фінансиста”

 

В межах проведення профорієнтаційної роботи та з метою популяризації освітніх програм «Фінанси, митна та податкова справа» та «Фінансовий менеджмент» на факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка проводиться безкоштовний освітній проєкт «Школа успішного фінансиста» для учнів старших класів. У навчальних заняттях та заходах Школи традиційно приймають участь понад 100 слухачів з навчальних закладів міста Львова та області.

Реалізація освітнього проєкту зорієнтована на розвиток знань у сфері фінансів та підвищення свідомості учнів щодо вибору майбутньої професії. Програмою «Школи успішного фінансиста передбачено 5 напрямів тренінгів:

  • «Цікавий світ фінансів»
  • «Я, банк і страхова компанія: будемо дружити»
  • «Митниця. Що потрібно знати?»
  • «Податки – це просто»
  • «Фінанси бізнесу – шлях до успіху».

Викладачі кафедри фінансового менеджменту під час проведення навчальних занять ознайомлюють школярів з базовими правилами фінансової грамотності, з історією банківництва та страхування, структурою банківської системи нашої держави, основними поняттями та категоріями банківської та страхової справи, найбільш поширеними видами банківських та страхових послуг. Також слухачі мають можливість дізнатися про історичні аспекти розвитку податкової та митної справи в Україні, особливості функціонування податкових та митних органів, сутність та види податкових та митних платежів і їх роль в забезпеченні соціально-економічного розвитку нашої держави. Окрема увага приділяється особливостям розвитку бізнесу в сучасних умовах та аналізу складових забезпечення його успішної діяльності. Значна увага приділяється світовому досвіду функціонування сучасного підприємництва. Заняття супроводжуються великою кількістю ділових ігор та тренінгів, які викликають велику зацікавленість у майбутніх фінансистів.

Загалом під час тренінгів слухачі мають можливість дізнатися про фінанси і хто такий успішний фінансист, довідатись про переваги професії фінансиста та для чого варто досліджувати і вивчати фінанси, засвоїти основні поняття з фінансової грамотності.

По закінченні навчання учасники отримують іменні сертифікати.

 

Більше інформації та фото на сторінці проєкту у ФБ: https://www.facebook.com/groups/biznes.lnu