Акредитація на інтегрування викладачами кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики курсу «Створення та розвиток ІТ-продуктів» від ІТ-компанії Genesis та ГО «Освітня фундація продуктового ІТ»

08.08.2023 | 16:53

У період з 10 до 21 липня 2023 р. завідувач кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету ім. Івана Франка Ірина ШЕВЧУК пройшла програму підвищення кваліфікації працівників закладів вищої освіти (обсягом 60 годин / 2 кредити ЄКТС) від української кофаундингової ІТ-компанії Genesis та акредитована інтегрувати курс «Створення та розвиток ІТ-продуктів» у своєму закладі вищої освіти (Сертифікат №109/081-2023).

Курс спрямований на розвиток IT-підприємництва і сфери продуктового IT в Україні. Його буде інтегровано у навчальну дисципліну «Системи прийняття рішень», яка викладається для студентів IV курсу ОПП «Інформаційні технології в бізнесі» спеціальності 051 «Економіка».

Під час навчання студенти отримають:

1) базові знання з продуктового IT, підприємництва і продакт-менеджменту;

2) компетенції для перших кроків у продуктовій IT-компанії або запуску власного продуктового IT-бізнесу:

• організація циклу розвитку продукту;
  • організація процесів у продуктовій команді;
  • основи продуктового дизайну;
  • основи роботи з інструментами аналізу ринку та цільової аудиторії;
  • основи маркетингу в продуктовому ІТ;
  • основи продуктової аналітики;
  • основи роботи з інструментами та практиками прийняття рішень в продуктових командах.

Також для кращих студентів курсу передбачається кар’єрне менторство з представниками IT-компанії Genesis.

Дякуємо ІТ-компанії Genesis та ГО «Освітня фундація продуктового ІТ» за надану можливість для обміну досвідом між викладачами та ІТ-бізнесом, а також для зростання особистісного потенціалу студентів ОПП «Інформаційні технології в бізнесі»!