Зустріч студентів з керівником групи відділу аналізу середніх корпоративних клієнтів ПУМБ Тетяною Сломінською

23.03.2021 | 19:34

23 березня 2021 року к.е.н, доцент кафедри фінансового менеджменту Ірина Ясіновська провела лекційне заняття із залученням фахівця-практика з навчальної дисципліни «Фінансовий аналіз» для студентів четвертого курсу денної форми навчання освітньої програми «Фінанси, митна та податкова справа» на тему «Аналіз кредитоспроможності підприємства».

Мета лекції: ознайомити студентів із методикою оцінки кредитоспроможності позичальників-юридичних осіб та поглибити їх знання щодо сутності кредитоспроможності підприємства.

Керівник групи відділу аналізу середніх корпоративних клієнтів ПУМБ Тетяна Сломінська розповіла студентам про методику оцінки кредитоспроможності юридичних осіб. Акцентувала увагу студентів на тому, що банки оцінюють кредитоспроможність підприємств, враховуючи дані їх фінансової звітності, проте значна увага приділяється і врахуванню інших чинників, зокрема, вивченню їх кредитної історії, ділової репутації.

Лекція пройшла жваво, студенти були активними, з цікавістю задавали запитання працівнику банку щодо особливостей надання банківських кредитів юридичним особам, динаміки зміни обсягів кредитування, доступності кредитів для вітчизняних підприємств та приймали активну участь в обговоренні.

Лектор наголосила на важливості вивчення даної теми для подальшого використання набутих знань у практичній діяльності банківських установ.