Завершальний етап залікової сесії у студентів ІІ-ІІІ курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»

30.05.2021 | 22:28

24-28 травня завершальним етапом залікової сесії у студентів другого та третього курсів став захист курсової роботи з фінансово-економічних дисциплін та, відповідно, з дисциплін професійної та практичної підготовки. Загалом, виконуючи курсові роботи студенти мають змогу набути професійних компетентностей, як от розуміння та здатність до критичного осмислення основ  фінансів, банківської справи та страхування, закономірностей функціонування та розвитку фінансових систем; здатність опановувати та усвідомлювати інформацію щодо сучасного стану і тенденцій розвитку цих систем (державні фінанси, у т.ч. бюджетна та податкова системи, фінанси суб’єктів господарювання, фінанси домогосподарств, фінансові ринки, банківська система та страхування).

В умовах дистанційного навчання студенти презентували результати досліджень на платформі Microsoft Teams. Тематика курсових робіт була різноманітною і стосувалася банківського та страхового бізнесу, інвестицій, підприємництва й ін., охоплюючи всі напрями спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Комісіями із захисту були відзначені автори найцікавіших робіт. Сподіваємось, що наступні дослідження наших студентів дадуть змогу розвивати їх науковий потенціал та сприятимуть підвищенню результативності наукової діяльності.