Засідання студентського наукового гуртка кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики

09.12.2023 | 11:28

07 грудня 2023 р. під керівництвом к.е.н., доц. Яреми Олега Романович  на платформі MS Teams традиційно відбулося планове онлайн засідання студентського наукового гуртка  кафедри Цифрової економіки  та бізнес-аналітики  на тему: Цифрові технології в економіці та бізнесі.

Тематика засідання була обрана в рамках вивчення студентами дисципліни «Цифрова економіка».

У засіданні наукового гуртка доповідачами були студенти у курсу групи УФЕ-31с,  викладачі кафедри та студенти , що навчаються за ОП «Інформаційні технології в бізнесі» спеціальності 051 «Економіка».

Засідання проводилось у формі підготовлених студентами доповідей рекомендованих керівником гуртка, а також подальшого обговорення проблемних питань по тематиці.

Було заслухано та обговорено наступні доповіді студентів:

1. Козик Анна – Динаміка ІТ-ринку в Умовах Кризи: Погляд на Аутсорсинг та Стартапи
  2. Зварич Соломія – Мем-коїни в криптосвіті: аналіз популярних та нових гравців
  3. Маркевич Вероніка – Технології блокчейну: особливості, перспективи
  4. Михальчишин Ірина – «Відкриті простори: приклади та застосування стратегії блакитного океану»
  5. Тимчишин Софія – «Боротьба з комп`ютерними правопорушеннями: проблеми і шляхи їх розв`язання»
  6. Яремчук Марина – “Цифрова культура та покоління.”

Викладачі кафедри активно долучились до обговорення проблемних питань доповідей.

Дякуємо всім доповідачам та викладачам кафедри за інтерес до даної тематики та надіємось на плідну співпрацю.

Запрошуємо всіх охочих та зацікавлених на наступні засідання наукового гуртка!

До нових зустрічей!