ЗАЛУЧЕННЯ ЗДОБУВАЧІВ ДО МІЖНАРОДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

06.10.2021 | 14:21

Міжнародне співробітництво та інтернаціоналізація освітньої діяльності відіграють ключову роль серед пріоритетних напрямків інтеграції кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом  до світового наукового простору.

23-24 вересня  у  Технологічному університеті міста Катовіце (Республіка Польща)  відбулась робота 4-ої Міжнародної конференції «Сучасні інноваційні та інформаційні технології в XXI столітті», в якій взяли участь здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 281 «Публічне адміністрування та управління бізнесом» ОП Публічне адміністрування та управління бізнесом  Марія Устименко та Дмитро Мужилівський.  Разом з науковим керівником Ганною Комарницькою  презентували доповідь на тему «Залучення інвестицій та інновацій на засадах державно-приватного партнерства (на прикладі Львівщини)» в секції Інформаційні та інноваційні технології в економіці та управлінні (онлайн –формат).

Також 28 вересня Ганна Комарницька  взяла участь в роботі науково-методичного семінару «Організація викладання фахових дисциплін в університетах Європейського Союзу» в онлайн-форматі, який відбувся у Вищій школі управління і адміністрації в місті  Ополє, Польща. Матеріали наукового ессе учасників  семінару будуть розміщені на сайті  навчального закладу.