“Тиждень демократії та демократичного врядування”. Тематичні заходи кафедри економіки та публічного управління

16.09.2024 | 17:03

Ніхто не народжується хорошим громадянином, жодна країна не народжується демократичною. Ці процеси продовжують розвиватися протягом всього життя. Молоді люди мають бути включені в цей процес з самого народження.

Кофі Аннан

Існує багато різних моделей демократичного уряду в усьому світі, тому іноді простіше зрозуміти, в чому полягає ідея демократії, ніж в чому її суть. Що таке демократія? Чи часто ми над цим замислюємося? Чи розуміють значення демократії однаково в усіх країнах світу? Чи однаково думають про демократію президент держави, працівник, вчитель у школі або засуджений, молодь чи старше покоління? І взагалі – чи є однозначним визначення демократії? Навіщо говорити про демократію? Що це нам дає? Як у реальному житті діє демократія? Як скористатись її інструментами? І чи це нам потрібно?

16-20 вересня кафедра організовує проведення тематичних лекцій та семінарських занять у рамках «Тижня демократії та демократичного врядування» до Міжнародного дня демократії (15 вересня).

Запрошуються усі бажаючі!