Ознайомча екскурсія групи УФП-11с ОПП «Публічне адміністрування та управління бізнесом» до Музею історії університету імені Івана Франка

25.09.2024 | 18:48

Доторкнутись до сторінок історії завжди захопливо, а особливо якщо йдеться про 363-річну історію Львівського національного університету імені Івана Франка! Таку нагоду отримали студенти-першокурсники групи УФП-11с освітньої програми «Публічне адміністрування та управління бізнесом», які разом із куратором Оленою Решотою, 24 вересня 2024 року відвідали Музей історії університету імені Івана Франка та ознайомились із видатними політичними діячами, науковцями, управлінцями та дослідниками, історичними постатями та нашими сучасниками – відомими випускниками Львівського національного університету імені Івана Франка.

Значне зацікавлення у студентів викликала історія великого герба Університету та огляд портретної галереї ректорів Львівського університету, рукописів й особистих речей визначних людей, дипломів випускників та відомих на увесь світ науковців, нагород заслужених діячів культури, а також стародавні прилади, штативи, печатки та старовинний хронограф.

Висловлюємо вдячність директору Музею історії університету імені Івана Франка Гудимі Юрію Володимировичу за пізнавальну екскурсію та ознайомлення із історією Alma Mater!

#ЛНУ #ФУФБ #кафедраПАУБ #факультет_управління_фінансами_та_бізнесу #кафедрапублічногоадмініструваннятауправліннябізнесом

#університет #university #PublicAdministration #public_administration_business_management #публічнеуправліннятаадміністрування