Захист виробничої практики зі спеціалізації студентів групи УФП-31с ОП «Публічне адміністрування та управління бізнесом»

10.02.2023 | 09:46

9 лютого 2023 року на факультеті управління фінансами та бізнесу, на кафедрі публічного адміністрування та управління бізнесом відбувся успішний захист виробничої практики зі спеціалізації студентів групи УФП-31с ОП «Публічне адміністрування та управління бізнесом».

Метою виробничої практики зі спеціалізації є поглиблення практичної підготовки студентів, оволодіння новими навичками за основними напрямами професійної діяльності, набуття досвіду управлінської та дослідницької діяльності та поглиблення й закріплення знань, одержаних під час навчання за освітньою програмою «Публічне адміністрування та управління бізнесом» на факультеті управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка.

Цьогоріч базами виробничої практики були: Управління комунальної власності департаменту економічної політики Львівської міської ради, Апарат Львівської обласної державної адміністрації, Управління молодіжної політики Львівської міської ради, Департамент фінансів Волинської обласної державної адміністрації, Управління економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Ковельської міської ради, Юридичний відділу та кадрової роботи Щирецької селищної ради Львівської області, Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації, Фінансовий відділ Красненської селищної ради Львівської області, Загальний відділ Червоноградської міської ради, ТЗОВ Євролекс-Львів, Відділ управління персоналом представництва «ОНУР», Вербська сільська рада Дубенського району Рівненської області, Управління з питань цифрового розвитку Львівської обласної державної адміністрації, Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради.

Членами комісії із захисту виробничої практики д.е.н., доц. Комарницькою Г. О., к.е.н., доц. Герасименко О. В. та к. держ. упр., доц. Решотою О. А. було відзначено високий рівень здатності здобувачів вищої освіти щодо використання отриманих знань у сфері публічного адміністрування та управління бізнесом в практичній площині.

#ЛНУ #ФУФБ #кафедраПАУБ #факультет_управління_фінансами_та_бізнесу #кафедрапублічногоадмініструваннятауправліннябізнесом

#університет #university #PublicAdministration #public_administration_business_management #публічнеуправліннятаадміністрування