Захист виробничої практики за ОП «Публічне адміністрування та управління бізнесом»

05.12.2022 | 13:03

Зазначимо, що виробнича (переддипломна) практика стала заключним та дієвим етапом у підготовці фахівців за другим (магістерським) рівнем вищої освіти – спеціалізація «Публічне адміністрування та управління бізнесом».

Так, 22 листопада 2022 року в рамках факультету управління фінансами та бізнесу й кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом відбувся плановий захист переддипломної практики – група УФПМ-21с.

Базами практики було обрано провідні організації, виходячи з специфіки спеціалізації – підготовка управлінців, зокрема: Львівська обласна військова адміністрація, КЗ ЛОР Львівський обласний молодіжний центр, Управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА, Офіс підтримки військовослужбовців та членів їх сімей при Львівській обласній військовій адміністрації, Новострілищанськийстаростинський округ Виконавчого комітету Бібрської міської ради Львівського району Львівської області, ТОВ “ВУДБУДПРОМ”, АТ АКБ «Львів».

Особливістю цьогорічної практики стало не лише адаптування теоретичних управлінських підходів до конкретних виробничих ситуацій, а й потреби врахування проблемних аспектів нинішнього воєнного стану (специфіка налагодження діяльності релокованих бізнес-структур, оптимізація прийняття управлінських рішень у кризових ситуаціях, управлінська стратегія й комунікація в системі влада-бізнес-громада).

Члени комісії Ганна Комарницька, Катерина Васьківська, Борис Карпінський на основі розгляду поданих матеріалів та захисту відзначили належний фаховий рівень управлінців, оскільки вони підтвердили власне вміння дієво приймати оптимальні фахові рішення із врахуванням як виробничих ситуацій, так і інтересів конкретних працівників. Означена практика стане також основою й відповідних магістерських робіт за ОП «Публічне адміністрування та управління бізнесом».