Захист курсових робіт здобувачів вищої освіти першого року навчання освітнього ступеня магістр за освітньою програмою «Фінанси, митна та податкова справа»

18.12.2021 | 10:15

10-16 грудня на кафедрі фінансового менеджменту в онлайн режимі за допомогою комунікаційного програмного забезпечення Microsoft Teams відбувся захист курсових робіт здобувачів вищої освіти першого року навчання освітнього ступеня магістр за освітньою програмою «Фінанси, митна та податкова справа».

Курсова робота – це своєрідне науково-пошукове дослідження, спрямоване на вирішення конкретного завдання в конкретному напрямі і виконується студентами з метою закріплення теоретичних та практичних умінь і навичок з фахових дисциплін.

В процесі захисту майбутні економісти-фінансисти продемонстрували належний рівень теоретичного мислення, уміння використовувати  методики досліджень і робити висновки.

Відповіді студентів на запитання членів комісії були чіткі й науково обґрунтовані.

Відбулося цікаве та змістовне обговорення результатів студентських наукових досліджень.

Вітаємо студентів з успішним захистом курсових робвт і бажаємо подальших навчальних і наукових успіхів!