Захист курсових робіт здобувачами вищої освіти ОП «Інформаційні технології в бізнесі»

17.04.2023 | 08:48

12 квітня 2023 р. відбувся захист курсових робіт студентів групи УФЕ-41с ОП «Інформаційні технології в бізнесі» спеціальності 051 «Економіка». Такий вид наукової діяльності поглиблює знання, здобуті під навчання на бакалавраті, вдосконалює навики самостійної роботи, формує професійні компетентності – уміння добирати та аналізувати інформацію, вирішувати теоретичні і практичні завдання зі своєї спеціальності, коректно й грамотно презентувати результати своєї праці.

Теми робіт відрізнялись актуальністю і були пов’язані з:

• прогнозуванням соціально-економічних процесів;
  • застосуванням технології штучного інтелекту як в повсякденному житті, так і при прийнятті рішень;
  • візуальним аналізом даних щодо розвитку електронного урядування в Україні в контексті забезпечення автоматизації комунікації між владою та бізнесом (G2B), оцінки сучасного стану та перспектив розвитку ринку NFT;
  • моделюванням та оптимізацією бізнес-процесів компанії;
  • розробкою веб-сайтів для бізнес-структур різних сфер діяльності;
  • економіко-математичним моделюванням діяльності підприємств для пошуку та прийняття ефективних управлінських рішень;
  • техніко-економічним обґрунтуванням розробки ігрових додатків;
  • моніторингом тенденцій розвитку інфляційних процесів в Україні, товарних ринків, динаміки розповсюдження коронавірусної інфекції covid-19, процесів цифровізації підприємств України та їх впливу на національну економіку.

Комісія у складі професора Ірини ШЕВЧУК та доцентів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Богдана ДЕПУТАТА, Ірини БОРЩУК оцінила рівень сформованості загальних (ключових) та професійних компетенцій, набутих студентами у процесі опанування навчального матеріалу. Відмінне вміння синтезувати здобуті теоретичні знання і використовувати їх під час дослідження практичних проблем показали студенти Андрій ВАСЬКО, Олег СЕМКІВ, Оксана ГУЛА, Ірина БЕГУН, Владислав КОВАЛЬЧУК, Марія ЛЕНЬКО, Ярослав ЯРИНИЧ.

Захист курсових робіт має велике значення, оскільки дає студентам досвід публічних виступів. Окрім того, захищаючи курсову роботу, студент вчиться всебічно обґрунтовувати запропоновані шляхи розв’язання економічних завдань, а також глибоко осмислювати виконану роботу.

Вітаємо студентів з успішним проходженням ще одного етапу свого професійного становлення! Бажаємо натхнення, наполегливості та наснаги в оволодінні професійними якостями фахівця у сфері економіки, здатного розв’язувати складні спеціалізовані завдання та прикладні проблеми у сфері моделювання соціально-економічних та бізнес-процесів, обґрунтовувати  оптимальні управлінські рішення, застосовувати інформаційні технології у різних сегментах економіки, управління й бізнесу, розробляти універсальні та  спеціалізовані комп’ютерні програми!

Разом до перемоги!!!