Викладачі кафедри фінансового менеджменту взяли участь у міжнародному стажуванні

03.11.2023 | 11:23

Протягом 23-29 жовтня 2023 року доцентки кафедри фінансового менеджменту Ірина Ясіновська та Ольга Сич в складі делегації Львівського національного університету імені Івана Франка відвідали Вільнюський університет (Литва) в рамках проєкту «Arqus для України». Проєкт Arqus – це альянс європейських університетів, які поділяють академічні, наукові та культурні цілі, спільне бачення ролі вищої освіти та досліджень, а також спільні сфери інтересів.

В межах програми стажування викладачі мали можливість ознайомитися історією та сучасністю Вільнюського університету, кращими практиками організації освітнього процесу, роботи міжнародного та студентського відділу, відвідати бібліотеку та факультети університету. Спікери та гості заходу обмінялись досвідом реалізації проєкту альянсу університетів Arqus, супроводу міжнародних освітніх та наукових проєктів, перспектив майбутньої співпраці українських ВНЗ з європейськими університетами. Доцентки Ірина Ясіновська та Ольга Сич взяли участь у робочій зустрічі з колективом Вільнюської бізнес-школи та обговорили актуальні напрямки розвитку бізнес-освіти в Європейському Союзі, окреслили коло спільних інтересів бізнес-школи та факультету управління фінансами та бізнесу. На запрошення литовських колег викладачі кафедри фінансового менеджменту відвідали лекцію доктора  Еймантаса Каміенаса (Eimantas Kamienas) на тему «Основи проєктного менеджменту» та набули досвіду викладання дисциплін англійською мовою. Участь у міжнародному стажуванні такого рівня дозволила представникам Львівського університету поглибити міжнародні зв’язки задля вдосконалення та розвитку освітніх та наукових проєктів в ЛНУ. Участь у стажуванні підтверджена сертифікатами про підвищення кваліфікації. Викладачі кафедри фінансового менеджменту висловлюють подяку в організації стажування міжнародному офісу Вільнюського університету та менеджеру стажування Скірманте Савікайте, а також відділу міжнародних зв’язків ЛНУ за супровід проєкту.