Викладачі кафедри фінансового менеджменту взяли участь у міжнародному стажуванні

04.07.2023 | 15:55

Протягом 19-21 червня 2023 року доценти кафедри фінансового менеджменту Ольга Сич та Софія Смолінська відвідали Варшавський університет в рамках програми 4EU+ for Ukraine за підтримки NAWA (Національної агенції академічних обмінів Польщі) в складі делегації з 11 викладачів та працівників Львівського національного університету імені Івана Франка. В заході “EUStudy Days” взяло участь понад 70 учасників (онлайн та офлайн), зокрема представники трьох українських університетів – Київського національного університету імені Т. Шевченка, Харківського національного університету імені В. Каразіна та Львівського національного університету імені Івана Франка.  Спікерами були експерти семи провідних університетів Європи, що входять до Альянсу 4EU+ (Сорбонський університет, Міланський університет, Карлів університет в Празі, Гейдельберзький університет, Копенгагенський університет, Женевський університет та Варшавський університет).

Програма заходів була насиченою – учасники стажування мали можливість ознайомитися з сучасними підходами до викладання, цифровізації навчання та забезпечення якості освітнього процесу. Спікери та гості заходу обмінялись досвідом впровадження інноваційних методик викладання, супроводу міжнародних освітніх та наукових проєктів. Зокрема, було представлено досвід впровадження Модуля Жана Моне на факультеті управління фінансами та бізнесу (доповідач О. Сич).Участь у міжнародному стажуванні такого рівня дозволила представникам Львівського університету здобути нові знання та компетентності, поглибити міжнародні зв’язки та розширити коло однодумців, що прагнуть вдосконалювати та розвивати вищу освіту як в Україні, так і в ЄС. Учасники заходу отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.