Викладач кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики – учасник проєкту «Tech Summer Bootcamp for Teachers – 2023»

04.09.2023 | 12:41

Протягом липня-серпня 2023 р. доцент цифрової економіки та бізнес-аналітики Задорожна А.В. пройшла курс вебінарів, що об’єднані в межах проєкту «Tech Summer Bootcamp for Teachers – 2023», який був організований компанією SoftServe. Для освітян було представлено такі навчальні модулі:

• Наука як суперсила інженера: приклад квантового програмування;
  • Кібербезпека в освіті: акредитація, виклики та інновації 2023;
  • Активне залучення студентів до навчального процесу online: виклики і рішення;
  • The Game Changer: Generative AI in Data Management;
  • Project Management: deep dive inline.

У межах проєкту було розглянуто широке коло питань, зокрема:

• акредитація профільних ІТ напрямків: проблеми і шляхи покращення (на досвіді акредитації напрямку кібербезпеки);
  • використання онлайн платформ для студентів на прикладі RangeForce;
  • взаємодія з ІТ компаніями задля використання інформаційних технологій в освітньому процесі;
  • практичні методи й інструменти, які допоможуть покращити взаємодію студентів, ефективну комунікацію, співпрацю та загальну активність у середовищі онлайн-навчання;
  • основи технології штучного інтелекту, що генерує різні типи даних, способи її використання для аналізу даних;
  • поняття проекту та програмні засоби для керування ним та ін.

Представлені компанією SoftServe матеріали дозволять підняти рівень викладання навчальних дисциплін кафедри, сприятимуть використанню новітніх технологій.

За результатами курсу «Tech Summer Bootcamp for Teachers – 2023» доцентом Задорожною А.В. був отриманий сертифікат про його проходження.