Виховний захід з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні для студентів групи УФП-21с

08.04.2022 | 09:38

Горить свіча і пам’яті сльоза

Додолу з неї краплями стікає.

Земля ридає, плачуть Небеса –

Героїв Україна пам’ятає.

Пісний Б.

Уже восьмий рік поспіль наприкінці лютого українське суспільство згадує одні із найбільш трагічних днів в історії Незалежної України  – часи Революції Гідності, коли протистояння між українським народом та тогочасною владою стало найбільш кривавими подіями в новітній історії Української держави, коли загинуло найбільше активістів Майдану, що відстоювали принципи свободи, демократії та європейського вектору розвитку Батьківщини.

Щорічно 20 лютого українці вшановують подвиг Героїв Небесної Сотні згідно Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

День Героїв Небесної Сотні установлено в державі «з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України».

З нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні для студентів групи УФП-21с порадником групи, доцентом кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом, Решотою О. А. було проведено тематичний захід з метою  ознайомлення студентства із трагічними подіями Революції Гідності, із історіями патріотів, які віддали своє життя, доводячи своїм подвигом світовій спільноті, що вищою ціллю для українського народу завжди буде збереження демократичних цінностей українського суспільства.

На державному рівні Революцію Гідності визнано одним із ключових моментів українського державотворення та виразником національної ідеї свободи. А самовідданий подвиг Героїв Небесної Сотні за свободу та європейські цінності завжди залишиться на сторінках сучасної української історії та в пам’яті мільйонів людей.