Виховний захід «Незалежність у кожному з нас» зі студентами групи УФЕ-31с ОП «Інформаційні технології в бізнесі»

29.09.2022 | 12:21

28 вересня 2022 р. відбулася онлайн-зустріч групи УФЕ-31с з порадником, доцентом кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Старух А.І. Тема виховного заходу: «Незалежність у кожному з нас».

Історія України – це історія боротьби за незалежність. І сьогодні ця боротьба триває. А наша незламність перед російською навалою перетворить Україну на сильну, квітучу та непереможну країну.

Під час зустрічі обговорили основні етапи становлення сучасної України. Також студенти ділилися думками про державну незалежність, а також про внутрішню свободу, адже воля народу народжується з волі та свободи кожного з нас.

Слава Україні! – Героям Слава!