ВИХОВНИЙ ЗАХІД НА ТЕМУ: «ЗНАЙ ТА ШАНУЙ ІСТОРІЮ СВОГО УНІВЕРСИТЕТУ» ЗІ СТУДЕНТАМИ ГРУПИ УФП-11с. СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ ПУБЛІЧНЕ АДМІНІСТРУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ

03.10.2022 | 11:36

29 вересня 2022 року студенти першого курсу УФП -11с. разом з куратором групи Бобко Л. О. відвідали музей історії університету імені Івана Франка – найстарішого безперервно діючого вищого навчального закладу на теренах України. Екскурсію музеєм проводив його директор Гудима Юрій Володимирович, який ознайомив студентів з основними розділами експозиції: Передумови заснування Університету (кін. XVI — сер. ХУІІ ст.); Львівська Академія у часи Речі Посполитої (1661–1773); Австрійський період історії Університету (1784–1918); Університет між Світовими війнами (1918–1939); Радянський Університет (1939–1990); Сучасний розвиток Університету та фондами, науково-культурного закладу. Серед експонатів, що привернули увагу молоді та викликали чимале зацікавлення стали  дипломи випускників і науковців з часів Австро-Угорщини, Польщі, СРСР, документи, особисті речі, рукописи та видання наукових праць, нагороди, твори живопису й скульптури, наукові прилади, фото тощо. Студенти вдячні Юрію Володимировичу за цікаву розповідь, що надихає до подальшого плідного навчання та активної творчої діяльності на теренах alma mater.