Виховний захід. Благодійний захід «Великодній кошик»

09.04.2023 | 23:39

5-7 квітня 2023 року кафедра економіки та публічного управління долучилася до щорічної акції «Великодній кошик».

Студенти 1-4 курсів кафедри економіки та публічного управління разом із викладачами кафедри долучилися до благодійної акції  «Великодній кошик», організованої УГКЦ.

Мета акції – цьогорічний «Великодній кошик» буде переданий сім’ям у потребі та сім’ям загиблих Героїв: допомогу одержать близько 350 сімей.

Учасники акції, які виявили бажання допомогти потребуючим, взяли у Гарнізонному храмі спеціальні паперові “цеглинки”. Кожна цеглинка – це маленька частинка людського милосердя. На них вказані речі, які можна придбати та принести до храму. Такий задум є за принципом “від світу по нитці”, там маленький перелік і цих цеглинок є дуже багато, щоб кожен міг долучитись. Студенти щиро та відповідально віднеслися до акції та придбали продуктів набагато більше, ніж було у їх списках на цеглинках.

Такі акції дають можливість нам разом дарувати любов, підтримку, турботу та опіку тим, хто цього нині найбільше потребує. Благодійність дозволяє нам відчути себе корисними та потрібними, змінити світ на краще.

Добро завжди перемагає! Світло Великодня переможе!