ВИХОВНА ГОДИНА НА ТЕМУ «УКРАЇНЦІ, ЯКІ ЗМІНИЛИ СВІТ»

19.05.2021 | 20:04

Україна – земля, багата талантами. Безліч відомих всьому світові великих вчених, художників, композиторів, акторів, спортсменів, політиків народилися в Україні або в них є українське коріння. 19 травня у рамках Всеукраїнського фестивалю науки та розвитку національно-патріотичного виховання студентами групи УФФ-15с освітньої програми «Фінанси, митна та податкова справа» (порадник – к.е.н., доцент кафедри фінансового менеджменту Попович Дарія Володимирівна) була проведена виховна година «Українці, які змінили світ». 25 студентів групи розповіли про 25 відомих українців, які прославили свою Батьківщину від княжих часів до сьогодення. Під час зустрічі обговорювали як досягнення славетних земляків, так і цікаві факти з їх біографії, що дало можливість дізнатися багато нового і ще більше посилило у студентської молоді почуття гордості за свою країну.

Проведення таких заходів полягає у створенні засад для системної і цілеспрямованої діяльності щодо виховання молодої людини – патріота України, готового самовіддано розбудовувати її як суверенну, демократичну, правову і соціальну державу, виявляти національну гідність, знати і цивілізовано відстоювати свої громадянські права та виконувати обов’язки, сприяти громадянському миру і злагоді в суспільстві, бути конкурентоспроможним, успішно самореалізуватися в соціумі як громадянин, сім’янин, професіонал, носій української національної культури.