Виховна година на тему «Естетична компонента у вихованні сучасної молоді».

29.09.2021 | 23:20

29 вересня 2021 року порадником групи УФФ-15с доцентом кафедри фінансового менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу Смолінською С.Д. було проведено тематичну виховну годину на тему: «Естетична компонента у вихованні сучасної молоді».

Під час заняття відбулося обговорення щодо ролі естетики та її впливу на формування різносторонньої особистості. Адже сучасний студент – це багатогранний індивідуум, який розвивається не лише на базі отримуваних знань в сфері обраної професії. На його самобутність чинять вплив різні фактори, серед яких естетичний відіграє домінуючу роль.

Жвава дискусія дозволила студентам активно комунікувати та висловлювати свої думки щодо тих чи інших питань. Мети заняття було досягнуто, усі отримали можливість бути вислуханими та отримати інформацію для роздумів.