Відкрита лекція к.е.н., доц. Клепанчук О. Ю. на тему «Внутрішньокорпоративна система управління»

10.05.2023 | 22:11

9 травня 2023 року к.е.н., доцент кафедри фінансового менеджменту Клепанчук Ольга Юріївна провела відкриту лекцію з навчальної дисципліни «Корпорації та фінансова інфраструктура» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня за освітньою програмою «Фінанси, митна та податкова справа» за темою «Внутрішньокорпоративна система управління» на платформі Teams.

На лекції були присутні здобувачі вищої освіти гр. УФФ 21- 23 та професорсько-викладацький склад кафедри фінансового менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Доцент Клепанчук Ольга Юріївна в логічній послідовності, відповідно до плану висвітлила наступні питання:

1. Побудова системи внутрішнього корпоративного управління.
  2. Структура та система корпоративного контролю.
  3. Корпоративна культура.

Студенти брали активну участь під час проведення лекції  в обговоренні актуальних питань, які стосувались змісту лекції: про стандарти корпоративного управління, внутрішню систему управління корпораціями, корпоративний контроль та корпоративну культуру.

Заняття пройшло жваво, мало характер дискусії і сприяло професійному росту здобувачів вищої освіти та підвищенню їх інтересу до обраного фаху.