Відкрита лекція доц. Мищишина О.Я. на тему “Використання теорії графів для розв’язку мережевих задач”

30.04.2021 | 14:31

29 квітня 2021 року викладач кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Мищишин О.Я. для студентів групи УФЕ-31, що навчаються на освітній програмі “Інформаційні технології в бізнесі” спеціальності 051 «Економіка»,  провів відкриту лекцію з дисципліни “Дослідження операцій” на тему “Використання теорії графів для розв’язку мережевих задач”.

На лекції було розглянуто послідовність побудови оптимізаційних алгоритмів розв’язку мережевих задач. Використовуючи теорію графів та мову програмування Python, продемонстровано реальні приклади використання алгоритму Дейкстри для задач оптимізації маршрутів.

Викладачі кафедри обговорили результати заняття. Зауваження та побажання висловили завідувач кафедри Шевчук І.Б. та викладачі Васьків О.М., Задорожна А.В.