Від теорії до практики: екскурсія здобувачів освітньої програми Публічне адміністрування та управління бізнесом до Львівської міської ради

09.11.2023 | 16:17

8 листопада здобувачі вищої освіти та викладачі кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом факультету управління фінансами та бізнесу  Львівського національного університету імені Івана Франка відвідали Львівську міську раду. Ця екскурсія була організована завдяки співпраці з керівником відділу професійної освіти Богданом Іванусем, який є ключовим стейкхолдером даної освітньої програми. Метою візиту було ознайомити здобувачів вищої освіти з роботою органів публічної влади міста та дати їм можливість поспілкуватися з заступником Львівського мера Андрієм Москаленком.

Під час зустрічі Андрій Москаленко розповів про свій кар’єрний шлях, структуру та функції міської ради, міські проєкти та ініціативи, розвиток міської інфраструктури, економіки, IT галузі та технологій. Він також поділився своїми порадами та перспективами для молоді, яка хоче працювати на благо міста. Він закликав молодь активно долучатися до громадської діяльності та волонтерства ще під час навчання, щоб набувати цінного досвіду та компетенцій.

Завідувач кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом Ганна Комарницька та гарант освітньої програми Олена Решота висловили надію на подальшу співпрацю з Львівською міською радою. Здобувачі вищої освіти висловили подяку за цікаву та корисну зустріч, яка допомогла їм краще зрозуміти роботу органів публічної влади міста. Вони також подякували Богдану Іванусю за активну роботу над підвищенням якості освітньої програми “Публічне адміністрування та управління бізнесом”.

Після зустрічі з заступником мера Львова здобувачі вищої освіти та викладачі оглянули приміщення міської ради, де вони дізналися про структуру, повноваження та функції цього органу влади. Вони мали можливість побачити зал засідань та інші важливі приміщення.

Екскурсія до Львівської міської ради була цікавою та пізнавальною для здобувачів вищої освіти. Вона надала їм можливість побачити, як функціонує місцева влада, як вирішуються питання міського розвитку та які проєкти реалізовуються на користь громади. Цей візит також сприяв зближенню студентів та викладачів з практичною роботою в сфері публічного управління та  адміністрування.

Такі екскурсії до публічних установ та органів влади є важливою складовою процесу навчання на освітній програмі  публічне адміністрування та управління бізнесом. Вони допомагають молоді  отримати практичні знання та побачити, як теоретичні концепції застосовуються на практиці. Такі зустрічі також стимулюють молодь до активної громадської участі та розвитку власних лідерських навичок.

Зустріч з заступником мера Львова та екскурсія до Львівської міської ради виявилися корисними та надихаючими для учасників освітньої програми. Вони отримали нові знання та переконання в тому, що їхнє навчання має практичне значення і може сприяти покращенню якості управління та розвитку міста.