Вебінар «Горизонт Європа: з чого почати»

08.12.2021 | 04:41

06/12/2021. Доценти кафедри Галина Капленко та Наталія Пак були учасниками вебінару «Горизонт Європи: з чого почати».

Організатори вебінару: Експерти програми Горизонт Європа, за фінансової підтримки Міністерства освіти і науки України

Спікерами виступили: Національні контактні пункти програми Горизонт 2020, які будуть діяти у програмі Горизонт Європа за такими напрямами:

• Marie Skłodowska-Curie Actions (MSCA) – Галина Лазько
  • Health – Таїсія Симочко
  • Digital, Industry and Space – Іван Кульчицький, Любомир Никируй
  • Climate, Energy and Mobility – Артур Воронич
  • Food, Bioeconomy, Natural Resources, Agriculture and Environment – Таїсія Симочко
  • European Institute of Innovation and Technology (EIT) – Іван Кульчицький

Основна інформація про структуру програми:  які частини програми є найбільш релевантними; основні типи дій; особливості напряму “Дії Марії СклодовськоїКюрі”; алгоритм підготовки проєктів: формальні аспекти від реєстрації на порталі до подання заявки; підготовка партнерського профілю та пошук партнерів; особливості питань Інтелектуальної власності у проєктах Горизонт Європа; особливості окремих тематик у проєкті.

Обговорили: нові пріоритети, структури та напрями дев’ятої програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт Європа»; європейські та національні інструменти підтримки досліджень та інновацій в Україні; нові глобальні та індустріальні виклики,  що постануть перед світовою спільнотою протягом наступного десятиліття; можливості для громад.