Зустріч з роботодавцями студентів освітньої програми «Інформаційні технології в бізнесі»

18.05.2024 | 16:55

15 травня 2024 р. студенти другого, третього та четвертого курсів освітньо-професійної програми «Інформаційні технології в бізнесі» спеціальності 051 «Економіка» бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти разом із завідувачем кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Іриною ШЕВЧУК, доцентами кафедри Анною ЗАДОРОЖНОЮ, Орестом МИЩИШИНОМ та Ігорем РОМАНИЧЕМ відвідали термінал і офіс поштово-логістичної компанії «MEEST INTERNATIONAL» в рамках проведення круглого столу «Вимоги і пропозиції приватних компаній до молодих фахівців в процесі першого працевлаштування (на прикладі логістичного бізнесу)».

Під час екскурсії на термінал компанії здобувачі мали можливість ознайомитись із операційним процесом приймання поштових відправлень із-за кордону. Студентам було наголошено, що основою матеріальних, сервісних та фінансових потоків в логістиці є інформаційний потік, а відтак роль фахівців, які можуть будувати, адмініструвати та використовувати сучасні, технологічні та продуктивні інформаційні системи постійно зростає.

В офісі компанії Директор з управління персоналом «MEEST INTERNATIONAL» Анна КУБИЦЬКА, рекрутер Зоряна КОРЕНСЬКИХ та інспектор з кадрів Мар’яна КОВАЛЬ провели для студентів презентацію, яка складалась із таких блоків:

• Важливість та особливості написання резюме, в тому числі студентами, в процесі першого працевлаштування;
  • Практичні поради для успішного проходження та ключові моменти співбесіди з потенційним роботодавцем;
  • Вимоги сучасного законодавства до першого працевлаштування.

Професорсько-викладацький склад кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка висловлює щиру вдячність компанії «MEEST INTERNATIONAL» за практичний та пізнавальний захід, що неодмінно принесе додаткову цінність здобувачам вищої освіти в подальшому процесі навчання і працевлаштування.