Участь студентів освітньої програми «Інформаційні технології в бізнесі» в Students Talent Expo від Львівського ІТ кластера

17.05.2024 | 07:25

16 травня 2024 р. Ірина МИХАЛЬЧИШИН, студентка групи УФЕ-31с освітньої програми «Інформаційні технології в бізнесі» спеціальності 051 «Економіка», взяла участь в Students Talent Expo. Це унікальна подія віл Львівського ІТ кластеру, яка  об’єднала представників понад 30 провідних техкомпаній та студентів на одній локації для обміну досвідом та можливостями. Проводились панельні дискусії і цікаві інтерактиви: спіддейтінги, пробні співбесіди і реальні можливості знайти першу роботу.

Для студентів, які шукають роботу в ІТ, це була чудова нагода розповісти про свій потенціал та встановити зв’язки з майбутнім роботодавцем.