Успішний захист магістерських робіт за освітньою програмою «Інформаційні технології в бізнесі»

26.12.2023 | 18:04

20-21 грудня 2023 року на факультеті управління фінансами та бізнесу відбувся захист кваліфікаційних (магістерських) робіт здобувачами освітньої програми «Інформаційні технології в бізнесі» спеціальності 051 «Економіка».

Голова комісії, деливері директор ІТ-компанії «SoftServe», Андрій ЧИПУРКО та члени комісії, провідні фахівці кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики: професор Ірина ШЕВЧУК, доцент Анна ЗАДОРОЖНА, доцент Орест МИЩИШИН, доцент Юліанна СТАДНИК високо оцінили рівень фахової підготовки здобувачів вищої освіти, актуальність тематики проведених ними досліджень, уміння вести наукову дискусію, дотримуватися культури професійного спілкування.

На обговорення та оцінку членів ЕК були винесені такі актуальні теми з використання інформаційних технологій в бізнесі та управління бізнес-процесами, як-от: «Управління бізнес-процесами підприємств сфери телекомунікацій» (Александрович Анастасія), «Створення відмовостійкої інфраструктури для веб-додатку з використанням хмарних сервісів» (Бакун Микола), «Аналіз бізнес-процесів при створенні веб-сайту на Vue.js» (Барилко Олег), «Динаміка та тенденції розвитку ринку нерухомості в Україні в умовах нестабільності» (Войкін Віктор), «Аналіз та удосконалення процесу організації надання послуг» (Горбач Микола), «Економіко-математичне моделювання обсягів бюджетних шахрайств» (Гулеватий Ілля), «Просторово-часовий аналіз зовнішньо-торговельних інтересів України» (Діденчук Віктор), «Оптимізація бізнес-процесів підприємства з використанням CRM-систем» (Книш Олег), «Аналіз динаміки змін передових економік світу» (Лапінкова Анастасія), «Економіко-математичне моделювання продажу споживчих товарів» (Особа Євген), «Аналіз та оптимізація бізнес-процесів компанії, при розробці веб-сайту на WooCommerce» (Ривко Ярослав), «Структурні трансформації та тренди ІТ-ринку України» (Стасенко Захарій), «Інтегральне оцінювання рівня та динаміки цифрової трансформації України» (Сушко Андрій), «Оптимізація розвитку та розміщення виробництва в умовах нестабільного бізнес-середовища» (Тануляк Михайло), «SMM як вагомий інструмент для вирішення бізнес завдань інвестиційних компаній» (Труш Андрій), «Моделі та інформаційна підтримка маркетингово-орієнтованого управління фармацевтичним бізнесом в регіоні» (Филипець Остап).

Магістерські дослідження пройшли належну апробацію, студенти виступали на конференціях різних рівнів, друкували тези доповідей та статті у фахових виданнях.

Кожна з представлених на публічний захист кваліфікаційних (магістерських) робіт у своєму змісті містила сукупність актуальних результатів і нових наукових положень та підтверджувала здатність магістранта виконувати самостійні наукові дослідження, що ґрунтуються на отриманих теоретичних знаннях, практичних уміннях та навичках.

За результатами навчання та державної атестації здобувачів вищої освіти Анастасія АЛЕКСАНДРОВИЧ отримала диплом з відзнакою.

Вітаємо всіх з успішним захистом і присудженням освітнього ступеня магістра з присвоєнням кваліфікації «Магістр з економіки»!

Бажаємо натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і не зупинятися на досягнутому!