«Український тризуб як втілення державності, соборності та незалежності». Виховний захід

22.03.2023 | 23:33

20 лютого 2023 року студенти групи УФП-22с разом із порадником Оксаною Пікулик провели виховну годину на тему «Український тризуб як втілення державності, соборності та незалежності».

Виховна година присвячена Дню державного герба, який відзначається в Україні 19 лютого. Золотий тризубець особливої форми на синьому полі – це символ віри, сили та незламності. З ним йшли у бій князі Київської Русі. Печатка з тризубом використовувалася при затвердженні державних документів. Тризуб був і є символом боротьби за свободу.

Студенти підготували цікаві презентації, у яких представлено історію тризуба як знака князів Рюриковичів, найдавніші артефакти із зображенням тризуба (монети, підвіски, персні-печатки, посуд, рукописи, кахлі), період забуття тризуба та його відродження як герба Української Народної Республіки, затвердження тризуба як Малого герба України після відновлення української національної державності у 1992 році.