Учні Львова стали на день студентами ОП «Інформаційні технології в бізнесі» у рамках проєкту UniWeek

27.04.2023 | 21:15

У Львівському національному університеті імені Івана Франка стартував «UniWeek»! В рамках проєкту учні Львова мали можливість відвідати справжні пари та поспілкуються зі студентами й викладачами на обраному ними факультеті.

25-26 квітня 2023 р. учні Ліцею № 93 м. Львова Софія РУДНИЦЬКА та Назар БІЛАС стали учасниками освітнього процесу на факультеті управління фінансами та бізнесу.

Разом із студентами груп УФЕ-21с та УФЕ-31с ОП «Інформаційні технології в бізнесі» спеціальності 051 «Економіка»:

• на дисципліні «Об’єктно-орієнтоване програмування» (лектор проф. Ірина ШЕВЧУК) подискутували на тему «ChatGPT у програмуванні» та спробували його можливості для удосконалення, налагодження, тестування програмних кодів;
  • на дисципліні «Прогнозування соціально-економічних процесів» (лектор проф. Ірина ШЕВЧУК) при розкритті теми «Спільна робота в Office 365: як працювати ефективно в команді» долучилися до розробки в MS Planner проекту дослідження тенденцій розвитку ІТ-ринку України.

Ми щиро бажаємо учням сповна насолодитися студентською атмосферою та почерпнути любов до майбутньої Alma Mater.

Такий «UNIweek» вони точно не забудуть!