23.05.2023 | 11:14

18 травня 2023 р. викладачі кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики факультету управління фінансами та бізнесу разом зі здобувачами вищої освіти ОП «Інформаційні технології в бізнесі» (група УФЕ-31с) взяли участь у роботі круглого столу «Переваги та особливості застосування інноваційних педагогічних технологій у вивченні безпекових дисциплін в закладах вищої освіти», який відбувся на базі Університету економіки і підприємництва (м. Хмельницький) за партнерської підтримки Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області та Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області.

На круглому столі із доповіддю «Безпекові виміри використання ChatGTP в освітньому процесі закладів вищої освіти» виступила завідувач кафедри Ірина ШЕВЧУК.

Крім того, учасники круглого столу, зокрема студенти ОП «Інформаційні технології в бізнесі» спеціальності 051 «Економіка», мали можливість прослухати доповіді, які стосувалися:

• особливостей формування загальних компетентностей здобувачів вищої освіти при вивченні безпекових дисциплін;
  • розкриття значення безпекових дисциплін у формуванні відповідального ставлення здобувачів освіти до власної та колективної безпеки;
  • необхідності в умовах сьогодення створення та функціонування Класів безпеки у навчальних закладах;
  • забезпечення ефективного процесу формування безпекової компетентності у здобувачів вищої та фахової передвищої освіти;
  • основних способів та засобів захисту населення у разі загрози застосування або застосуванні противником зброї масового ураження;
  • організації і проведення об’єктових тренувань з питань цивільного захисту закладів вищої освіти;
  • використання інформаційних технологій, інтерактивних методів та психологічних підходів для підвищення мотивації студентів ЗВО до навчання;
  • використання онлайн-ресурсів для унаочнення навчального матеріалу під час створення індивідуального освітнього середовища здобувача освіти.

В умовах повномасштабної війни в Україні викладачі та студенти отримати цінні знання від доповідачів щодо забезпечення особистої безпеки під час навчального процесу, безпеки в інформаційному просторі, використання засобів колективного захисту, дій під час ракетних та артилерійських обстрілів, поведінки при виявлені вибухового пристрою тощо.

Дякуємо ЗСУ за можливість проводити такі заходи, віримо в нашу перемогу, все буде Україна!