Участь викладачів у конференції «IT Ukraine Legal Conference 2022»

14.07.2022 | 16:28

📅14 липня 2022 р. викладачі кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка мали змогу бути учасниками організованої Асоціацією «IT Ukraine» конференції «IT Ukraine Legal Conference 2022» (https://legalconference.com.ua). Захід об’єднав представників держави та бізнесу, юристів, фінансистів, HR та інших фахівців для обговорення актуальних для української ІТ-індустрії питань.

Учасники дискусії зосередилися на таких питаннях, як:

🔎 Україна в умовах воєнного стану: фіскальна політика держави та державні ініціативи щодо підтримки ІТ-індустрії

🔎 Україна на європейському ландшафті ІТ-хабів: забезпечення конкурентоспроможності

🔎 Вимушена релокація в країни ЄС: можливі податкові наслідки та аспекти податкового структурування

🔎 Поточний стан та майбутнє гіг-моделі співпраці

🔎 Мобілізація та процедура бронювання працівників

🔎 Захист прав інтелектуальної власності, договори про нерозголошення та про неконкуренцію у світлі закону Дія.City

🔎 Виплати ФОП на платіжні системи та іноземні рахунки – бути чи не бути?

🔎 Інновації Національного банку для розвитку та діджиталізації фінсектору

🔎 Часті питання ІТ-спеціалістів щодо особистих фінансів

🔎 Трансформація бізнесу та ІТ-продукту: як зберегти бізнес і допомогти державі

🔎 Пошук іноземного фінансування для українських IT-компаній

🔎 Деякі регуляторні аспекти благодійної діяльності

🔎 Робота бізнесу за воєнними законами

🔎 Дослідження заробітних плат: аналітичний інструмент для утримання та мотивації команд

🔎 Інтелектуальна власність та захист персональних даних в умовах воєнного стану

🔎 Перспективи міжнародного партнерства в розвитку ІТ-індустрії

💻📒 Розглянуті на заході питання щодо специфіки роботи ІТ-бізнесу в умовах воєнного стану будуть використані для наповнення та оновлення змісту навчальних дисциплін, що викладаються студентам, які здобувають освітній ступінь «бакалавра» та «магістра» за освітньою програмою «Інформаційні технології в бізнесі». Зокрема це такі навчальні дисципліни як «Цифрова економіка», «ІТ-право», «HR-менеджер і рекрутер в ІТ-компанії (тренінг-курс)», «Бізнес-процеси та HR-аналітика», «Економіка і організація виробництва програмних продуктів», «Проектний менеджмент», «Технології антикризового та інтелектуального управління бізнесом», «Системи прийняття рішень» та ін.