Участь викладачів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики в конференції «Innovating Education: взаємодія держави та ІТ-бізнесу»

13.06.2023 | 10:41

03 червня 2023 р. викладачі кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики ФУФБ ЛНУ імені Івана Франка Ірина ШЕВЧУК та Оксана ВАСЬКІВ  брали участь у конференції від ІТ-компанії Genesis «Innovating Education: взаємодія держави та ІТ-бізнесу» за підтримки Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки України.

Innovating Education – це конференція для обміну досвідом та експертизою між бізнесом та державою з метою розвитку сталого партнерства в освіті.

Питання, які розглядалися:

• Співпраця держави та продуктового ІТ-бізнесу в освіті.
  • Розвиток сталого партнерства в освіті для економічного зростання України.
  • Інноваційні технології в освіті.
  • Розвиток ІТ-підприємництва та продуктового мислення у студентів.
  • Модернізація освіти для підготовки студентів до роботи в ІТ.

Серед запрошених спікерів:

✔️ Михайло Федоров – Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – Міністр цифрової трансформації України.

✔️ Оксен Лісовий – Міністр освіти і науки України.

✔️ Володимир Многолєтній – Співзасновник та CEO Genesis.

✔️ Олексій Ніщик – Education Operations Director, Genesis.

✔️ Ілля Філіпов – СЕО студії онлайн-освіти EdEra.

Крім того, учасники конференції долучилися до воркшопів:

• Вплив ChatGPT на освітній ландшафт: тренди та дискусії в світі, приклади використання.
  • Інтеграція зовнішніх освітніх проєктів для студентів ЗВО.
  • Роль та навички викладача в епоху цифровізації: залученість та фідбек.

Викладачі отримали багато корисної інформації, яку використовуватимуть для удосконалення змісту та методики викладання навчальних дисциплін, що викладаються для студентів ОП «Інформаційні технології в бізнесі», а також в наукових дослідженнях.