Участь викладачів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики в Educational Talks: «Бізнес, влада та освіта: стратегічне партнерство для інноваційного розвитку Івано-Франківська»

22.09.2022 | 16:22

22 вересня 2022 р. з нагоди відкриття в місті Івано-Франківськ нового офісу найбільша українська ІТ-компанія EPAM Україна спільно з Асоціацією “IT Ukraine” організувала  Education Talks про інноваційний розвиток Івано-Франківська через синергію бізнесу, влади та освіти.

Викладачі кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Львівського національного університету імені Івана Франка Ірина Шевчук та Богдан Депутат мали можливість почути фахові думки експертів з різних галузей та поставити їм у чаті запитання щодо:

• нових перспективних напрямів співпраці бізнесу, влади та освіти;
  • освіти під час війни: чи справді це є базисом для перезапуску нової економіки країни;
  • балансу між офлайн та онлайн навчанням для якісної підготовки студентів;
  • найбільш ефективної моделі навчання у майбутньому.

Гості заходу зробили важливі висновки про неабиякий потенціал ІТ-освіти в Україні, важливість формування фінансової та ІТ-грамотності в учасників освітнього процесу, забезпечення максимально можливої безпеки здобувачів освіти під час навчального процесу, потребу держави в молодих освічених лідерах.