Участь викладачів кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики у вебінарі «Agilists about Agile» від компанії SoftServe

26.04.2021 | 13:47

26 квітня 2021 року доцент кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики Задорожна А.В. відвідала вебінар «Agilists about Agile», організований компанією SoftServe. Питання, які порушувалися на вебінарі, стосуються такої важливої гнучкої методології розробки програмних продуктів, як Agile. У формі цікавої бесіди було розглянуто питання, як слід підходити до впровадження Agile в команді або організації, про необхідність оцінювати його переваги та недоліки для робочого процесу. Обговорювалися поняття гнучкого лідерства та що означає Scrum, у яких випадках Scrum не працює та чи доцільно дотримуватися його вимог, про важливість ретроспектив для проекту. Вебінар цікавий можливістю побачити принципи та логіку методології розробки Agile з практичної точки зору.