Участь в організації семінар-тренінгу для службовців представництва Міністерства Закордонних Справ України у м. Львів

29.09.2021 | 09:22

24/09/2021  командою Західноукраїнського Дослідницького Центру з Європейських Студій (Центру досконалості імені Жана Моне) було проведено семінар-тренінг для службовців представництва Міністерства Закордонних Справ України у м. Львів, присвячений різним аспектам формування публічної політики у сфері зовнішніх відносин: досвід ЄС.

Учасники семінару:

• Катерина Терек (т.в.о Представника МЗС у Львові),
  • Світлана Мирончук (перший секретар Представництва МЗС),
  • Василь Йордан (другий секретар Представництва МЗС),
  • Любов Дорош (провідний спеціаліст).

Організаторами семінару-тренінгу від Центру досконалості імені Жана Моне ЛНУ ім. І.Франкаа виступили:

• Оксана Головко-Гавришева (завідувачка Центру досконалості імені Жана Моне),
  • Михайло Микієвич (заступник декана факультету міжнародних відносин, завідувач кафедри європейського права, провідний науковий співробітник),
  • Роман Калитчак (доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби, старший науковий співробітник),
  • Василь Зеленко (доцент кафедри  економіки та публічного управління , старший науковий співробітник).

Захід відбувся в межах проєкту Жана Моне «Western Ukrainian Research Center for European Studies» 599469-EPP-1-2018-1-UA-EPJMO-СоЕ.

Дякуємо Представництву МЗС України у Львові за теплу зустріч і активне обговорення нагальних питань співпраці з ЄС на регіональному рівні!