Участь в онлайн-вебінарі компанії Performia Україна

23.02.2023 | 19:09

Протягом 21-22 лютого 2023 року викладач кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики ФУФБ ЛНУ імені Івана Франка Оксана Васьків відвідала онлайн-вебінар компанії Performia Україна з тематикою “Як створити команду, яка втілить вашу мрію в реальність” та “12 драйверів залученості персоналу”.

Оксана Васьків проходила курс онлайн-вебінару та мала можливість опанувати нові знання та навички у напрямку управління персоналом. Зокрема:

• Як особисто на вас впливають проблеми з персоналом?
  • 5 типів співробітників;
  • типи кандидатів на співбесіди;
  • користь, яку приносить людина;
  • продуктивність в організації;
  • причини відлучення клієнтів від компанії;
  • залученість співробітника;
  • драйвери залученості персоналу.

Під час заняття учасники вебінару прослухали від доповідача лайфхаки та поради зі сфери управління персоналом.

Такі знання пригодяться для удосконалення навчальних програм дисциплін, пов’язаних з питаннями перспективи роботи в сфері управління персоналом, залучення персоналу для студентів ОП «Інформаційні технології в бізнесі» та студентів, які слухають загальноуніверситетську вибіркову дисципліну «Бізнес-процеси та HR-аналітика» на різних курсах навчання, що забезпечує актуальність вивчення та дослідження визначеної тематики, а набуті навички широко застосовуються на семінарських та практичних заняттях.