Участь в онлайн майстер-класі від компанії Бізнес-Конструктор «Що має знати та вміти сучасний HR

02.03.2023 | 06:07

27 лютого 2023 р. викладач кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики факультету управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка Оксана Васьків прийняла участь в онлайн майстер-класі від компанії Бізнес-Конструктор «Що має знати та вміти сучасний HR», метою якого було обговорення наступних питань:

• що таке ефективна HR-функція;
  • у чому різниця між рекрутером та HR-менеджером;
  • якими професійними компетенціями має володіти HR-менеджер;
  • які особисті якості важливі для HR-менеджера.

На майстер-класі відбулася презентація добірки модулів для навчального і практичного процесу HR-Менеджер, а саме:

• роль HR у бізнесі;
  • організаційна структура підприємства. Регламентація функціоналу працівників. Бізнес-процеси;
  • підбір персоналу;
  • адаптація новачків;
  • оцінка та розвиток співробітників;
  • мотивація;
  • розвиток корпоративної культури;
  • екологічне звільнення працівників.

Програма онлайн майстер-класу була корисною для удосконалення навчальних програм дисциплін, а саме «Бізнес-процеси та HR-аналітика» та «Інформаційні системи в управлінні», в яких розглядаються питання: хто такий HR-менеджер, і чим він займається? Наскільки сильно він впливає на реалізацію ефективної HR-функції бізнесу?, що читаються для студентів ОП «Інформаційні технології в бізнесі» на другому та третьому роках навчання.

Спікерка онлайн майстер-класу  – Анастасія Журавель, HR-експерт «Бізнес-Конструктор».