Участь в онлайн майстер-класі від компанії Бізнес-Конструктор «Говоримо про гроші: скільки коштує помилка в рекрутингу?»

08.03.2023 | 08:17

2 березня 2023 р. викладач кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики факультету управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка Оксана Васьків прийняла участь в онлайн майстер-класі від компанії Бізнес-Конструктор «Говоримо про гроші: скільки коштує помилка в рекрутингу?».

Злагоджена робота команди – двигун будь-якого бізнесу

Процес підбору співробітників безпосередньо впливає ефективність роботи компанії.

Все, що варто знати про аналітику та оцінку в процесі прийняття важливих рішень при підборі співробітників розглядалося на майстер-класі, а саме:

• що є помилкою, а що ні?
  • на якому етапі варто звернути увагу на фактори впливу?
  • етапи пошуку та оцінки кандидатів: скільки насправді потрібно часу та скільки це коштує?
  • непрямі витрати вашого бізнесу: скільки вам насправді коштує пошук співробітника та скільки втрачаєте, якщо найняли не того?
  • що варто знати власнику бізнесу або керівнику про ефективний пошук та підбір співробітників?

Спікеркою було наголошено слухачам на основні помилки під час підбору персоналу, які варто зберігати та уникати їх у своєму бізнесі та при побудові справжньої «дрім тім».

Отже, які ж головні помилки?

• прийом на роботу друзів та родичів;
  • перегляд малої кількості претендентів на вакансію;
  • недостатньо детальне тестування кандидата під час підбору;
  • пошук «гібридних співробітників», які робитимуть все й одразу;
  • відсутність системи адаптації та атестації;
  • затяжне ухвалення рішення щодо кандидата. Хороших швидко розбирають;
  • пошук кандидатів тільки на сайтах пошуку роботи;
  • ваша вакансія – це набір вимог. Пам’ятайте, що кожна людина хоче почути те, що ви можете запропонувати.

Особливо корисним був практичний підхід до грошової оцінки помилкових рішень в процесі формування команди бізнесу

Програма онлайн майстер-класу була корисною для удосконалення навчальних програм таких дисциплін, як «Бізнес-процеси та HR-аналітика», «Інформаційні системи в управлінні», «HR-менеджер і рекрутер в ІТ-компанії (тренінг-курс)» та «HR-менеджмент», що читаються для студентів освітньої програми «Інформаційні технології в бізнесі» бакалаврського та магістерського освітніх ступенів.

Спікерка онлайн майстер-класу  – Вікторія Староверова, керівник рекрутингової компанії та HR-аналітик WANTED