Участь у вебінарі “Як працювати з вимогами так, щоб тебе сприймали досвідченим BA?” від компанії IAMPM

04.11.2022 | 16:12

📆3 листопада 2022р. у рамках викладання навчальної дисципліни “Бізнес-аналіз ІТ-проєктів” (викладач: Старух А. І.) студенти групи УФЕ-41с ОП”Інформаційні технології в бізнесі” факультету управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка відвідали онлайн-вебінар на тему:”Як працювати з вимогами так, щоб тебе сприймали досвідченим BA?” від компанії IAMPM. Лектором був Георгій Шкабарін, Senior BА в EPAM Systems.

🧑‍💻Адже кваліфікований бізнес-аналітик має вміти не лише писати зрозумілі вимоги, а ще й створювати масштабовану архітектуру вимог: таку, де команда разом зі стейкхолдерами розуміють стратегію, за якою продукт буде досягати цілей бізнесу. Зокрема, на зустрічі піднімали такі питання:

🔹Як працювати з вимогами?

🔹Як менеджиться архітектура вимог та масштабовані рішення.

🔹Як працювати з вимогами так, щоб тебе сприймали досвідченим BA?

🔹Як працювати з конфліктними вимогами, щоб стейкхолдери погодились з остаточним рішенням.

🔹Як фіксувати в вимогах валідацію та верифікацію.

🔹Метрики та KPI при аналізі вимог

🔹Про правила, які позбавлять від двозначності.

☝️Такі зустрічі є корисними в отриманні здобувачами освіти відповідних компетентностей в рамках курсу. А практичні кейси від фахових спеціалістів, однозначно дало швидко опанувати та зрозуміти принцип роботи на проєктах з тисячами вимог.