Участь у вебінарі «Маркетинг у ритейлі» від Дмитра Циганкова – директора з розвитку продуктів та власних торгових марок ТОВ «Сільпо-Фуд»

08.04.2021 | 17:49

8 квітня 2021 року студенти 1 курсу освітньої програми «Фінанси, митна та податкова справа» разом із доцентом кафедри фінансового менеджменту Кругляковою В.В. в межах вивчення дисципліни «Фінанси» відвідали вебінар «Маркетинг у ритейлі» від Дмитра Циганкова – директора з розвитку продуктів та власних торгових марок ТОВ «Сільпо-Фуд», організованого відділом кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Львівського національного університету імені Івана Франка.

В рамках вебінару учасники мали змогу дізнатись безпосередньо про основи маркетингу в ритейлі, змінити погляд на поняття «Програма лояльності» та ознайомитись із особливостями реалізації діджитал каналів та онлайн торгівлі.

Даний захід став корисним досвідом як для учасників, як безпосередніх споживачів товарів і послуг, так і для навчального процесу.