Участь у Осінній школі «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід» викладачів кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом

19.11.2021 | 13:29

У рамках заходів Проєкту партнерства університетів України та Німеччини з трансферу технологій  у Львівському університеті та програми професійного міжнародного стажування  з трансферу технологій для викладачів, науковців, університетського менеджменту (German Ukrainian Technology Transfer Internships University Program 2021) (GUTT.INUP), викладачами кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом доц. Герасименко О. В. та доц. Решотою О. А. було успішно пройдено тренінг осінньої школи «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід», що відбувся 3-10 листопада 2021 року.

Осіння школа проводилась в межах проєкту Jean Monnet 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE “European Experience in Technology Transfer for Ukrainian Universities”/ EXTECH.

Цілями школи стало поширення практик ЄС щодо трансферу технологій, підтримка процесів трансферу технологій в Україні та розбудова мережі інноваторів та винахідників в Україні. Програма тренінгу охопила доповіді на теми:

• Презентація проекту EXTECH;
  • Цифровізація суспільних благ та трансфер віртуальних технологій;
  • Створення та отримання цінності від інноваційного бізнесу
  • Як використовувати освітню систему для стимулювання інновацій та передачі технологій – шведський досвід?
  • Життєвий цикл інноваційної продукції. Залучення зацікавлених сторін до процесів трансферу технологій в університеті: досвід ЄС
  • Як розвиваються інновації в країнах Європи?
  • Від однієї людини до мільйона. Запуск товарної компанії.
  • Розвиток регіональних бізнес-інкубаторів в ЄС
  • Цифровізація та розвиток розумних міст: глобалізація проти суверенітету

За результатами участі в тренінгах Осінньої школи «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід» доцентами Герасименко О. В. та Решотою О. А. було отримано сертифікати.